Geleneksel Tıraş Forumları
Astra Keramik - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: JİLETLER (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Forum: Çift Taraflı Yaprak Jiletler (Double Edge) (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu Başlığı: Astra Keramik (/showthread.php?tid=2697)

Sayfalar: 1 2

Astra Keramik - FloydianDM - 20/06/2013

Bugün Beyoğlu'nda Astra Keramik buldum komşular. İlk fırsatta deneyeceğim. Diğer Astra çeşitlerinin aksine plastik kutuda geliyor. Ve diğer Astra çeşitleri gibi beşli kutuda satılıyor. Sıcaktan bayıldığım için pazarlık filan yapmadan 1,5 TL'ye aldım.

Astra Keramik - tamer26 - 20/06/2013

Devamı var mıdır hocam? Bildiğim kadarıyla artık üretilmeyen bir jilet?

Astra Keramik - zorba58 - 20/06/2013

Bize de alsan keşke çok merak ediyorum.

Astra Keramik - FloydianDM - 21/06/2013

Komşularım, ben de 100'lük var mı diye sordum, elinde olmadığını söyledi satıcı. Sanırım maksimum birkaç kutu var. Belki de yok, bilmiyorum.

Bu aralar biraz yoğunum, hazırlamam gereken belgeler var, her an da şehir dışına çıkabilirim. Dolayısıyla ben zaman buldukça oraya gidip takip etmeye çalışacağım. Eğer satıcının eline yeterli miktarda geçerse buradan size haber edeceğim.

Astra Keramik - deVille - 21/06/2013

çukurcuma antikacılarda mı buldunuz?ya da bulduğunuz yeri paylaşır mısınız?

Astra Keramik - FloydianDM - 21/06/2013

(21/06/2013, Saat: 10:19)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çukurcuma antikacılarda mı buldunuz?ya da bulduğunuz yeri paylaşır mısınız?

İstiklal Caddesi'nden, Galatasaray Hamamı'na çıkan ara sokağa sapın. Sol tarafta bir pasaj göreceksiniz. O pasajın içinde, girdikten sonra sağ tarafta kalan, berber malzemeleri satan bir dükkan var. Orada buldum. Eğer bulmakta zorluk çekerseniz çevredeki berberlere sorabilirsiniz. Ben kuaför malzemeleri satan bir yer ararken berberlere sorarak bulmuştum orayı.

Astra Keramik - deVille - 25/06/2013

(21/06/2013, Saat: 11:56)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/06/2013, Saat: 10:19)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çukurcuma antikacılarda mı buldunuz?ya da bulduğunuz yeri paylaşır mısınız?

İstiklal Caddesi'nden, Galatasaray Hamamı'na çıkan ara sokağa sapın. Sol tarafta bir pasaj göreceksiniz. O pasajın içinde, girdikten sonra sağ tarafta kalan, berber malzemeleri satan bir dükkan var. Orada buldum. Eğer bulmakta zorluk çekerseniz çevredeki berberlere sorabilirsiniz. Ben kuaför malzemeleri satan bir yer ararken berberlere sorarak bulmuştum orayı.

Teşekkürler. bakacağım.

Astra Keramik - deVille - 05/07/2013

Evet... Keramikleri kim topladı dökülün komşularım Smile

Ynt: Astra Keramik - FloydianDM - 05/07/2013

(05/07/2013, Saat: 21:43)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet... Keramikleri kim topladı dökülün komşularım Smile

Ben en son aldığımda birkac kutu kalmıştı adamın elinde. Bir komşumuz aldı herhalde. Big Grin

Astra Keramik - deVille - 05/07/2013

evet "o arkadaşın (burada floydian komşu kastedilmekte) arkadaşı (meçhul komşumuz) gelip aldı" dedi satıcı Smile