TOBS Jermyn Street Collection Soap
Evet, yabancı forumlarda kokusu oldukça övülen Taylor sabunlarından Jermyn Street, bitkisel kökenli, tallow içermeyen, gliserinli, allantoin ve tatlı badem yağı içeren bir sabun.

İşte kara şimşek sabunumuz:

2hfniur.jpg

Kokusunu beğendim, tarif etmek gerekirse, hafif baharatlı, hoş bir kokusu var. Yüzünüzde çok kalıcı değil. Köpürme ve kayganlık üst kalitede. Koruyuculuk yine güzel. Ancak tahrişi önleme konusunda ben TOBS Eton College kremi az daha başarılı buldum; muhtemelen diğer kremleri de aynıdır. Arko, Derby ve Füme sabunlarından elbette her açıdan daha başarılı bir ürün. Yine Arko kremlerden daha iyi. Ancak kendi kremleriyle olduğu kadar, Nivea ve Proraso kremlerden de daha az koruyucu geldi. Belki ben arkoda olduğu gibi bolca sabun kullanmadığım için de böyle hissetmiş olabilirim.

Sonuç olarak kabının karizmatikliği ve kokusu, kalitesi ile kendisine 8/10 veriyorum.

Aynı ürün gamı içerisinde alkolsüz aftershave, balsam ve tıraş kremi de var. Bir fırça, sabun ve balsamdan oluşan hediye seti de var. Güzel bir hediye olabilir, tabi kendinize de herzaman hediye alabilirsiniz Smile
Güzel tarif etmişsiniz.Güle Güle kullanın.
Kremin kokusunu oldukça begeniyorum, sabunun da aynı kokuda olmasını ümid ediyorum.
Bunun kreminde hassas ciltler için yazıyor bunda yazmıyor acaba bu hassas ciltler için olan bir sabun değil mi? Deneyen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
(16/01/2013, Saat: 13:47)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kremde olduğu gibi tıraş sabunu da hassas ciltler için.Kutunun arka tarafında belirtilmiş.Ürün, özellikle hassas ciltleri korumak için formüle edilmiştir.

vq4jl5.jpg

Teşekkürler Lijunshaving o zaman sipariş verebilirim Smile
En son siparişim 6 günde gelmişti connaughtshaving den Smile bu kaç günde gelecek merak ediyorum. Artık şüphelenmeye başladım bu bu firmanın sahibi aramızdan biride Türkiye'de satış yapıyor bizi mi yiyor diye Smile
(16/01/2013, Saat: 17:02)lijunshaving Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Varsın birkaç gün daha geç gelsindi.Keşke %11 geltir indirim koduyla traditionalshaving.co.uk 'tan geçseydin siparişini...

Leyla ile Mecnunda erdal bakkalın bi repliği var çok hoşuma giden "bana böyle bir bilgi gelmedi bana traditionalshaving den alınca geltirin %11 indirimi var denmedi böyle denmedi bana" demek istiyorum Smile
Çok sağol aklımda bulunsun bundan sonraki alışverişlerimde ama şimdi iki siteyi inceledim indirimlere rağmen connaughtshaving hala daha uygun 7.42 sterline aldım ben siz herhalde 8 sterline aldınız.
Kremi için konuşmak gerekirse performansı iyi. Kokusu bana biraz tatlı, şekerli gibi geldi. Bu şekilde düşünen başka arkadaşlar var mı?
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
Ben bu sabunu ne zaman kullansam cildim bayram ediyor sanki, tıraş ve tıraş sonrası performansı bence çok üst düzey. Forumda Tobs sabunlara eskisi gibi değer verilmiyor gibi lakin bir çok sabundan daha kaliteli olduğu kesin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 102,648 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,882 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,271 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 35,034 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,561 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,223 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,249 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,754 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,748 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,092 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: