Çanta kullanıyor musunuz?
(04/10/2015, Saat: 02:13)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatlı fiyatı nedir? İndirimli fiyatı nedir komşum?

Bu çantaları beymen getiriyordu, fiyatları 1200-1800 TL arası değişiyor. Mesela kahveyi indirimden 770 TL ye aldım. Tabii italyadan daha kolay bulunabilir. Oradaki fiyatları ise 550 euro civarında.
http://www.orciani.com/en/man/bags
Bu da benim yaklaşık 6 senedir kullandığım çantam; sadece iş amaçlı kullanıyorum, Fossil'den almıştım. Biraz sağı solu yamulmuş görünebilir, ama omuzda çok şık duruyor Smile

15me42r.jpg
@naayi hocam çok şık çantaymış, ben de çok severek kullanırım postacı tarzı çantaları.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Hortlatayım, güzel konuymuş.
20 litrelik decathlon çantamda;
- yağmurluk, bere
- esigara ve ıvır-zıvırları
- ağrı kesici, mide ilacı, yara bandı, çakmak vs
- anahtarlar
- cüzdan
- kağıt mendil
- el dezenfektanı, yedek maske
- şarj cihazı
- usb bellek
- kobo e-kitap okuyucu
- çakı
- kulaklık
- gözlük
- nöbete gidiyorsam evden yemek, abur-cubur vs
(05/02/2021, Saat: 04:49)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hortlatayım, güzel konuymuş.
- yağmurluk, bere
- anahtarlar
- cüzdan
- kağıt mendil
- şarj cihazı
- usb bellek
- kobo e-kitap okuyucu
- çakı
- kulaklık
- gözlük

Sırt çantası mı? Ben de çantasız dolaşmam ama postacı çantası kullanırım. Bu arada kobo hangi model kullanıyorsunuz? Yakın zamanda ben de emektar calibrodan kobo libra h20’ya terfi ettirdim kendimi çok beğendim aleti.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Kobo Clara HD kullanıyorum komşum. 2018 sonu gibi 550 liraya almıştım, şimdi baktım 1400 liraya yükselmiş.
(05/02/2021, Saat: 04:49)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hortlatayım, güzel konuymuş.
- yağmurluk, bere
- anahtarlar
- cüzdan
- kağıt mendil
- şarj cihazı
- usb bellek
- kobo e-kitap okuyucu
- çakı
- kulaklık
- gözlük
Komşum maşallah diyelim Smile En büyük boy spor çantasına havlu-duş havlusu-şort-tshirt-şampuan-su-ayakkabı zor sığdırıyorum.Siz kesinlikle aracın bagajı full dolu bile olsa bir çanta daha sığdırabilenlerdensiniz

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yurtdışı seyahetlerimde Samsonite'ın adını hatırlayamadığım bir laptop çantasını kullanıyorum.
Fazla yer kaplamayan, sade ve işlevsel bir ürün olduğu için tercih ettim. Çok memnunum.
Yaz aylarında postacı çantası tarzı çantamı kullanıyorum. Havalar soğuyunca montların cebi iş görüyor Big Grin

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Decathlon çanta kullanıyorum. İçinde:

Kalem, not defteri, şarj aleti, kulaklık, dezenfektan, mendil, su matarası, sakız, çikolata
, anahtar ve cüzdan taşıyorum.

Geltir Adana grubu buluşmalarında ise tıraş aletleri Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Spor Yapıyor musunuz? Niko 107 38,487 14/07/2022, Saat: 00:32
Son Yorum: fikocan
  Satın aldığınız ürünlerin içeriğini okur musunuz solidas 20 10,793 07/08/2019, Saat: 11:34
Son Yorum: Ratiere
Exclamation Sigaranın radyoaktif olduğunu biliyor musunuz? Lord Sparhawk 4 4,949 29/07/2018, Saat: 23:58
Son Yorum: umutatakul
  Çanta kilit tamiri emre-sti 11 13,624 09/11/2016, Saat: 13:00
Son Yorum: emre-sti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: