Çanta kullanıyor musunuz?
Ben küçük omuz çantalarından kullanıyorum. Kot cebine bir yere kadar konuyor. Ruhsat, anahtarlar, ağrı kesiciler falan hepsi derli toplu hep yanımda oluyor.

Çanta kullananlar; çantalarınızda olmazsa olmazlarınız neler?
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Yıllardır kullanırım. Boyutları orta-büyük arasında gider gelir.
İçinde anahtarlar,cüzdanlar,GPS cihazı,cep telefonları, SD kart, Flash bellek, SD kart adaptörleri,belgeler vs bulunur.

Çekme halatı ve takoz henüz yok.Tongue
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
kullanıyorum
tadilat sebebiyle metre Smile

genelde

sekreterlik (notluk) ve kalem
tablet pc
anahtar
akbil-istanbulkart
gözlük temizleme bezi
pet şişe su
yolluk atıştırmalık küçük paket çizi
poy-sian pim saenli vicks (metrobuste vs çok onemli)
mendil - ıslak mendil

gibi şeyler oluyor Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(13/09/2012, Saat: 23:55)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: poy-sian pim saenli vicks (metrobuste vs çok onemli)

superdi Smile
Ceplerimin kabarık olmasından hoşlanmam. İnsan olduğumu hatırladığım zamanlarda kendimi attığım yerlerde kurtarıcım oluyor en son aldığım bu çanta:

07042011135236-timberline-minicity-bel-%...%C4%B1.jpg

Geçenlerde bir sitede şu aşağıdaki ürünü gördüm o da çok hoşuma gitti ama almadım, kullanışlı bir şey:
cell_phone_wallet_1.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Yurtdişinda olmadiğim sürece kesinlikle çanta,cuzdan vs taşimam.Ceplerimi ise nakit harici kullanmam.
(14/09/2012, Saat: 00:16)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ceplerimin kabarık olmasından hoşlanmam. İnsan olduğumu hatırladığım zamanlarda kendimi attığım yerlerde kurtarıcım oluyor en son aldığım bu çanta:

07042011135236-timberline-minicity-bel-%...%C4%B1.jpg

Hocam çanta çok güzelmiş, güle güle kullanın...
(14/09/2012, Saat: 01:04)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdişinda olmadiğim sürece kesinlikle çanta,cuzdan vs taşimam.Ceplerimi ise nakit harici kullanmam.
kapkaç ihtimali?
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Kalabaliga pek girmedigimden olsa gerek göz önune almiyorum.
kullaniyordum, is yerinde burhan altintop musun deyip cok dalga gectiler, biraktim. simdi yirtik kotla dolasiyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Spor Yapıyor musunuz? Niko 107 37,974 14/07/2022, Saat: 00:32
Son Yorum: fikocan
  Satın aldığınız ürünlerin içeriğini okur musunuz solidas 20 10,629 07/08/2019, Saat: 11:34
Son Yorum: Ratiere
Exclamation Sigaranın radyoaktif olduğunu biliyor musunuz? Lord Sparhawk 4 4,893 29/07/2018, Saat: 23:58
Son Yorum: umutatakul
  Çanta kilit tamiri emre-sti 11 13,586 09/11/2016, Saat: 13:00
Son Yorum: emre-sti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: