Alt İnnsbruck Tıraş Öncesi Sonrası
Deneme setindeki ürün miktarı az olduğu için tıraş öncesi kullanmadım. Miktar çok az olduğundan değil kıyamadım ve sabunun gerçek performansını merak ettim.
Ürün lordun da anlattığı gibi çalkalanıp kullanılmalı ama bendeki şişeli olmadığı için ve unuttuğundan öyle yapmadım. O sebeple hem balm hem hafif yağlı kolonya gibi bir yapıda kullandım. Bu da kolonyası gibi işini güzel yapıyor. Bende 15-20 dakikada emildi ve yumuşacık cilt etkisi bıraktıBig Grin.
Kokusu kolonyası ile bire bir değil birbirine benziyorlar. Kokusunu ayrıntılı lord anlatır ancak bende şöyle bir etki bıraktı. Hafif bir hacı şakir kokusuna biraz fesleğen katmışlar gibi. Temiz taze bir koku . Ama çok fresh değil. Biraz da vicks gibi kokuyor. Nefes açıcı oda mentolden dolayı olabilir.
Yabancı bir forumda pisuvar ilacı demiş biri. Merak etmeyin bizdeki naftaline benzemiyor. Smile
Bunun içinde kullanan kişilerin yorumlarını alırsak güzel olur. Çünkü bunun da seveni tam sever sevmeyeni sevmez bir kokusu var.
Nokta atış için yorumları alalım.
[img]2a0ditv.jpg[/img]
Kainatın aynasıyım, mademki ben bir insanım.
İncelemeniz için teşekkür laktik.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Alt İnnsbruck emulsion UK den elime ulaştı,ambalaj kaliteli küçük plastik silindirik şişeCool
koku hacı şakir sabun Smile
tıraş sonrası yorumları daha sonra

SANY1510.JPG

images?q=tbn:ANd9GcS4N5F0Pe5eXiZlS5JVHxX...fCiSCwAsfR
images?q=tbn:ANd9GcS4N5F0Pe5eXiZlS5JVHxX...fCiSCwAsfR
[/quote]

Bu çok güzel olmuş Big GrinBig Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Tıraş sonrası kullanım

bugün coolcut usturayla tıraş olduktan sonra kullandım,ustura tıraşlarım hafif tahrişli,geçer maksat usturayla oynamak

açık sarı renkli, bol yağlı,sabun ve biraz mentol kokulu,kolay sürülen,ciltte parlak bir görünüm etki bırakan,kokusu itici olmasada çekicide değil,az miktarda sürmek yeterli cilt yeterli kısmı emiyor,geri kalan parıldıyor,mercimek kadar sürmek yeterli

tıraş dan sonra tahriş olan bölgeleri hafiften yakıyor,nemlendirme çok iyi,cilti yumuşatması çok iyi ,yağlı olması yağlı ciltlerde sorun yapar mı bilemem fakat kuru ciltler için iyi bir ürün

en beğendiğim özelliği tahrişli bölgeleri kızarma,yanma olmadan sakinleştirmesi,sanki tıraş olunmamış etkisi veriyor Idea

noktasal kanama olan bir noktanın pıhtılaşma yapmasını engelledi yada bana öyle geldi Huh
İhtilaf dostumun gönderdiği denemelik ürünü dün gece tıraş sonrasında kullandım. Oldukça yağlı olduğunu söylemeliyim. ilk sürdüğümde hafif bir yakma hissi ile beraber yaklaşık 10-15 dk süren feraklık hissi oluşturdu. Emilimi de hemen hemen o kadar sürüyor. Fakat asıl güzelliği muhteşem bir nemlendirme ve yumuşacık bir cilt Big Grin
Kokusu başta biraz itici gibi gelse de sonradan beğendim. Ama tarif edemem çünkü koku tarif etmek bana göre değil, hiç beceremem. Kaldı ki yukarıdaki yorumlarda arkadaşlar söylemişler.
Sonuç olarak ürünü çok beğendim. Tavsiye edilesi ve kullanılası bir ürün...
(21/12/2012, Saat: 13:16)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf dostumun gönderdiği denemelik ürünü dün gece tıraş sonrasında kullandım. Oldukça yağlı olduğunu söylemeliyim. ilk sürdüğümde hafif bir yakma hissi ile beraber yaklaşık 10-15 dk süren feraklık hissi oluşturdu. Emilimi de hemen hemen o kadar sürüyor. Fakat asıl güzelliği muhteşem bir nemlendirme ve yumuşacık bir cilt Big Grin
Kokusu başta biraz itici gibi gelse de sonradan beğendim. Ama tarif edemem çünkü koku tarif etmek bana göre değil, hiç beceremem. Kaldı ki yukarıdaki yorumlarda arkadaşlar söylemişler.
Sonuç olarak ürünü çok beğendim. Tavsiye edilesi ve kullanılası bir ürün...

+1

Gerçekten kaliteli bir ürün.
yaz aylarında olduğumuzdan ürünü tıraş öncesi ürünü olarak kullanıyorum bir kaç tıraştır. kokusu, eski kokuyor Smile ne çok beğendim, ne hiç beğenmedim diyebilirim, fena değil. bu kadar sıcak havada, hafif bir serinlikle beraber bıçağın kaymasını kolaylaştırıyor. bunu kullanmaya başladığımdan beri, günlük nemlendirici kullanmaya ihtiyacım kalmadı. tıraş olduktan sonra bile yüz daha yumuşak kalıyor. çok dikkatli olmak gereken nokta, kullanmadan evvel bol bol çalkalamak gerektiği. aksi halde karışmamış olarak dökülüyor, sadece yağ kısmını sürüyorsunuz.
Şunun kokusuna ve Speick'in balsamın tıraş sonrası etkisine sahip bir ürün olsa hayat boyu başka bir şey aramam.

Çok mu şey istiyorum ne Big Grin
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Hocam bence tiras sonrasi harika bu urunun. Hem yatistiriyor hem nemlendiriyor hem de cildin elastikligini kazandiriyor. Speick i denemedim ama elimdeki onlarca urunun icinde en basarili bulduğum urun bu oldu.merakimdan soruyorum; Siz ne acidan begenmediniz?
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Tahrişlerinin Tedavisi error... 84 124,369 17/01/2023, Saat: 12:24
Son Yorum: Shavettin
  traş sonrası BEPANTHOL hbbsabuncu 53 78,669 14/12/2022, Saat: 11:22
Son Yorum: Shavettin
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 59,592 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Arko tiras kolonyalarinin kokulari nikitherat 15 13,101 29/05/2021, Saat: 14:45
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,416 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,660 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,215 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,079 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,148 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,603 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: