Nivea Sensitive Tiras Kremi
cache_500_1__i_4029686_SZS.jpg

Bu arkadasin kendi konusu yok acmak istedim. Dun Real marketten 4.10 liraya aldim ihtilaf hocamin onerisiyle. Urunu ilk denememle diyebilecegim sey sudur ki bana Arko'nun bir urununu aldirmayacak olmasinin tek sebebi icinde paraben olmayisidir yoksa 4 lira cok degil belki ama Arko 2 liraysa bunun ederi max 3 lira olmali. Koku niveanin sensitive aftershave balsamiyla ayni o yuzden koku olarak arkoya nazaran guzel. Kopugu nedense Arkoya gore biraz daha zor yaptim yada benim sansima oyle oldu bilemiyorum. Arko da kullandigim kadar kremi FS chubby fircama surdum ve yine yuzde kopurtme yaptim. Yuzumde bir iki tur cevirince Arkoda kopukler baslardi bu urunde baslamayinca biraz suphelendim ve fircaya baktim kremi icine hapsetmis kopurtmeme izin vermedi ilk defa boyle bir durumla karsilastim fircadan mi kremden mi pek bilemiyorum. Neyse daha sonra 5-6 tur cevirdim ve kopuge bogulmaya basladim. Arko kremler kadar kopurdu ve kokusuyla guzel bir tiras gecirdim 3 perde kadar tiras yetti ki daha da yeterdi Arko da bu 3. perde kilpayi kurtariyordu o yuzden hosuma gitti bu yonuyle. Arkonun artik sadece ice mint olanini sirf ferahlatan bir yani var diye alirim ki o da elimde proraso olmaz ise yoksa ice minte de gerek yok. Arko 2, nivea 4 iken performans olarak iki kat fark yok ama paraben takintiniz varsa 4 liraya guzel krem. Elimdeki tum kremler biterse bu urunu sadece kremim olmus olsun diye dolabimda tutarim. Lord, wilkinson kremi bundan daha basarili bulmustu ilerde onu arayip bulmayi umit ediyorum. Simdilik bu kadar sans verilebilir bir krem ile aranizdan ayriliyorum Smile
nivea'nın diğer kremi var bende. çok su sevmiyor. sulayınca çok cıvık oluyor, kullanılmıyor. bu arada arkolar 2.5 oldu herhalde. ben 2ye bulamıyorum. o zaman bu da 4 lira eder Smile
denk gelirse ben de alayım bari.
Ankara da real-metro yolları gözüktü Smile
Real disinda bu urunu goremedim mild olani migros watsons gratis vs heryerde var ama bu urun yoktu real de gordum aldim sonuncusunu. Metroda arkoyu en son 2 liradan gordum migrosta 2.10 daha az sayida magazaya sahip zincir marketlerde 2.5 liraya goruyorum bende. Bunda paraben olsa 4 lira etmezdi tek artisi bu Smile
arko dan farklı ve biraz daha kaliteli ürün için seçilebilir,koku ve koruyuculuk arkodan iyi nemlendirme arko moistten iyi değil
güle güle kullan parabensiz tıraşlar

(31/08/2012, Saat: 19:36)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Real disinda bu urunu goremedim mild olani migros watsons gratis vs heryerde var ama bu urun yoktu real de gordum aldim sonuncusunu. Metroda arkoyu en son 2 liradan gordum migrosta 2.10 daha az sayida magazaya sahip zincir marketlerde 2.5 liraya goruyorum bende. Bunda paraben olsa 4 lira etmezdi tek artisi bu Smile
su oranı konusunda katılıyorum fırça fazla ıslaksa tüp de satılan köpükler gibi oluyor

(31/08/2012, Saat: 19:29)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: nivea'nın diğer kremi var bende. çok su sevmiyor. sulayınca çok cıvık oluyor, kullanılmıyor. bu arada arkolar 2.5 oldu herhalde. ben 2ye bulamıyorum. o zaman bu da 4 lira eder Smile
denk gelirse ben de alayım bari.
Ankara da real-metro yolları gözüktü Smile
Tesekkurler hocam onerinizle aldim memnun kaldim. Bu varken arko alinmaz gibi ama bu sicakta tum ferahlatici etkisi olmayan urunler ayni iskenceyi yasatiyor gerci

(31/08/2012, Saat: 19:54)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arko dan farklı ve biraz daha kaliteli ürün için seçilebilir,koku ve koruyuculuk arkodan iyi nemlendirme arko moistten iyi değil

(31/08/2012, Saat: 19:36)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Real disinda bu urunu goremedim mild olani migros watsons gratis vs heryerde var ama bu urun yoktu real de gordum aldim sonuncusunu. Metroda arkoyu en son 2 liradan gordum migrosta 2.10 daha az sayida magazaya sahip zincir marketlerde 2.5 liraya goruyorum bende. Bunda paraben olsa 4 lira etmezdi tek artisi bu Smile
yaz günlerinde sıcak suyla tıraş oluyorum deme sakın
şaka bir yana attarlarda nane mentol okaliptüs yağları satılıyor fırçaya bir iki damla deneyebilisiniz

(31/08/2012, Saat: 20:05)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler hocam onerinizle aldim memnun kaldim. Bu varken arko alinmaz gibi ama bu sicakta tum ferahlatici etkisi olmayan urunler ayni iskenceyi yasatiyor gerci

(31/08/2012, Saat: 19:54)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arko dan farklı ve biraz daha kaliteli ürün için seçilebilir,koku ve koruyuculuk arkodan iyi nemlendirme arko moistten iyi değil

Kisin dahi soguk suyla oluyorum hocam. İlk basladigimda sicak suyla tras oluyordum tahris cok yasiyordum ne zaman soguk suya gectim rahatladim bu sekilde de devam ederim. O yaglardan deneyecegim bir gun hocam proraso ile mutluyum suan Smile

(31/08/2012, Saat: 20:10)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaz günlerinde sıcak suyla tıraş oluyorum deme sakın
şaka bir yana attarlarda nane mentol okaliptüs yağları satılıyor fırçaya bir iki damla deneyebilisiniz

(31/08/2012, Saat: 20:05)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler hocam onerinizle aldim memnun kaldim. Bu varken arko alinmaz gibi ama bu sicakta tum ferahlatici etkisi olmayan urunler ayni iskenceyi yasatiyor gerci

ben de yaz-kış soğuk tıraş olurum. aynen senin gibi ben de çok tahriş yaşayınca soğuk tıraş ve tasta köpük hazırlamaya başladım. gazetede gördüğüm kadarıyla da cilt yapımız birbirine çok benziyor. hatta sanırım birbirimize de benziyoruz. Big Grin Annem gazeteyi ilk eline aldığında gözlüğünü takmadan evvel ben sanmış seni emir... Big Grin . bir de mevzu jilet-tıraş olunca Big Grin
Saygılar
Hocam geçen soguksu olayını denedim. müthiş bir tahriş yaşadım fırçayı sıcak suda bekletmiyor musunuz ? Yüzünüzü sıcak suyla yıkamıyor musunuz nasıl oluyor ? saygılar
Katılma tarihi: 2011

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 16,023 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 556,640 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 200,383 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 149,855 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,038 25/02/2023, Saat: 20:42