Skin Bracer by Mennen...
Arkadaşlar merhaba,
Bugün, tıraştan sonra, yeni aldığım Skin Bracer by Mennen aftershave losyonu kullandım. Kokusu mentolle karışık klasik Mennen kokusu. Eski versiyonlarda mentol daha az hissediliyordu. Proraso fan olarak, yeni versiyondaki mentol oranı beni inanılmaz cezbetti. Cildi gerçekten ferahlatıyor ve garip bir şekilde nemlendiriyor da. Eğer Mennen tarzı kokular hoşunuza gidiyorsa mutlaka edinin derim.
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...
Konuyu horlatayim biraz Big Grin bugün bu ürünü kullandım, içindeki metolden dolayi tam yazlık bir ürün ancak kokusu kalıcı değil, belkide clubman daki gidi 5-6 saat kokusunun sürmesini beklediğim için bana böyle gelmiş olabilir, 2 saat kadar kokusu sürüyor sonra kayboluyor
. Nemlendirme iyi, ama bu koku kalıcılığı beni hayal kırıklığına uğrattı, başka deneyen kullanan var mı ?
Çok kullanan yok galiba Smile
Ben kullanıyorum. Bu tip ürünlerden koku beklentim yok. Kokmak istediğim zaman Zino Davidoff kullanıyorum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
İşyerine aftershave olarak almıştım ancak kolonya olarak aldığım L'occitane Minimes çok ağır geldiği için bu arkadaşı onun yerine denedim ve çok memnun kaldım. Cildi kurutmadan güzel bir ferahlık veriyor.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
mentol ağırlıklı güzel bir yazlık aftershave. koku kalıcılığı olarak çok fazla bir şey beklememek gerek. Çünkü sonuçta bir aftershave ürün.
ama özellikle yaz aylarında yüze verdiği ferahlık hissi gerçekten çok iyi. kaldı ki yüzü asla yakmıyor ve nemlendiriciliği oldukça başarılı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mennen Apres-Rasage Green Tonic ihtilaf 6 9,996 23/03/2019, Saat: 00:38
Son Yorum: Soner
  Dove Intensive Lotion for Extra Dry Skin Lord Sparhawk 18 25,120 21/11/2018, Saat: 23:52
Son Yorum: Soner
  GEO F. TRUMPER Coral Skin Food ohtararan 10 11,473 15/11/2018, Saat: 13:33
Son Yorum: dikdik_s
  Uygun Fiyatlı İngiliz [Rhino Skin Armour İnceleme] Gentleman 7 4,417 11/05/2018, Saat: 16:26
Son Yorum: pundoe
  old spice - aqua velva - clubman - skin bracer ynspektas 23 27,534 14/05/2016, Saat: 04:23
Son Yorum: ustaci
  Reviva After Shave Skin Conditioner AKadir 3 4,686 26/04/2016, Saat: 12:46
Son Yorum: ckeskin
  Nivea Skin Energy After Shave Splash pars 12 19,754 05/05/2013, Saat: 03:00
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: