GEO F. TRUMPER Coral Skin Food
24gtv1k.jpg

merhaba,
aersin dostumuzdan (kendisine teşekkür ederim) bugün elime ulaşan coral skin food deneyimlerimi sizle paylaşmak istedim. evvela kokusunu kendimce aktarayım; mısır çarşısına gidip istasyon tarafındaki kapından girince soldan 2. yahut 3. dükkana ısparta gülü esansı istediğinizi söyleyip, üzerine çok hafif miktarlar ile limon ve karabiber serperseniz elde edeceğiniz koku bu olur. benim gibi gül kokusu severler için ideal bir seçenek hele taze ısparta gülü ile. performansına gelince, cilt tarafından çok çabuk emiliyor, yayılan bir yapısı var, bu yüzden de ekonomik. ciltte yumuşak bir his ve hoş kokusunu bırakıyor. cildi onarım miktarı ve hızı ise bana orta seviyede geldi. bitince tekrar edinmek isteyeceğim bir ürün, elbette mısır çarşısının atmosferinden sonra nostaljik tıraş keyfi yaşamak isterseniz yukarıdaki reçeteyi de tavsiye edebilirim.
selamlar.
Güzel günlerde kullanın Üstadım,foto da harika görünüyor Smile

Tarif ettiğiniz yer James Bond filminin setini geçince sol taraftamıydı Smile

selamlar
çok teşekkür ederim. fotoğrafı molla google' dan arakladım bu kez Smile

evet evet, motor üstünden geçiyordu Smile

(17/12/2012, Saat: 16:28)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın Üstadım,foto da harika görünüyor Smile

Tarif ettiğiniz yer James Bond filminin setini geçince sol taraftamıydı Smile

selamlar
İyi gunlerde kullanmaniz dilegiyleSmile
tekrar teşekkürler Smile
GFT skin food çok beğendim yüzde hiç kalıntı bırakmadan kısa sürede cilt tarafından emiliyor sanki hiç birşey sürmemişsiniz gibi. Benim kullandığım Limes olanı, kokusu oldukça doğal misket limonu kokuyor fakat koku yoğun olmamakla beraber kalıcı değil sürdükten 3-5 dakika sonra kokudan eser kalmıyor.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Kokusunu sevenler için fazlaca kalıcı bir öneri ,

Reve d'or lotion Paris Aftershave
Pembe olanını yaklaşık 1 aydır aralıksız kullanıyorum. Açıkcası kokusu dışında after shave olarak hiçbir işe yaramadığını ( en azından bende) söyleyebilirim.

Kokusu gerçekten çok hoş. Gül bahçesinde, güllere çarpa çarpa koşuyormuşsunuz hissi oluşturuyor.

Ama bu kadar.

Yani ne bir rahatlatma, ne de bir tahriş yatıştırmasını görmedim.

Büyük ihtimalle şişe bitince bir daha almam.
izbe, iyi ki soylediniz. hep almak istedigim urun
Valla ben de çok memnunum kullandığım süre içerisinde. Hem aftershave hem de preshave olarak kullandım ve her seferinde yüzümde bir gülümseme ile rafına geri koydum. Preshave olarak da kullanılmasını tavsiye ederim. Özellikle ustura tıraşlarımda yaptığım denemeler haricinde vazgeçilmezim oldu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Skin Bracer by Mennen... eternal77 5 8,459 22/06/2021, Saat: 14:31
Son Yorum: faun
  Dove Intensive Lotion for Extra Dry Skin Lord Sparhawk 18 25,317 21/11/2018, Saat: 23:52
Son Yorum: Soner
  Uygun Fiyatlı İngiliz [Rhino Skin Armour İnceleme] Gentleman 7 4,485 11/05/2018, Saat: 16:26
Son Yorum: pundoe
  old spice - aqua velva - clubman - skin bracer ynspektas 23 27,663 14/05/2016, Saat: 04:23
Son Yorum: ustaci
  Reviva After Shave Skin Conditioner AKadir 3 4,696 26/04/2016, Saat: 12:46
Son Yorum: ckeskin
  Nivea Skin Energy After Shave Splash pars 12 19,836 05/05/2013, Saat: 03:00
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: