En Son Ne Aldınız ?
Teşekkürler üstadım Ertan beyle dün görüştük epeyi bir muhabbet ettik Fatih de kalıyor kendisi
@cosa_nostra hocam nasıl haberleştiniz? Ben bir türlü ulaşamadım kendisine. Oteli de arıyorum ama bir türlü görüşemedik. Yanına uğramam gerek Ertan Bey' in.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(13/11/2014, Saat: 20:58)mgencer05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belirtmeyi unutmuşum yazığım listede,banyo sabunu aldığım komşum.

jet cevap için teşekkür ediyorum komşum Smile
Ne demek efendim,ben teşekkür ederim Smile
262l56t.jpg

21nqgcj.jpg
Güle güle kullanın cosa nostra.
Teşekkürler
Rapiraları genel olarak beğendiğim için hazır elimin altında varken gidip biraz stoklayayım dedim. Asıl istediğim Swedish Steel idi fakat gittiğimde kalmadığını gördüm ki adam oradan Platinumları çıkardı. Son kalan Platinumları da ben aldım. Platinum bıçaklar Lord, Personna, Treet vs.. oldukça güzel sonuçlar veriyor bende o yüzden düşünmeden aldım hepsini.

66da2a.jpg

Uzun zamandır bir de Jaguar veya benzeri fırça alayım istiyordum. Büyük bir Jaguar fırça bakıyorum dedim neredeyse bileğim kadar bir fırça çıkarttı, oydu buydu derken nihayetinde Fonex' de karar kıldım. Yalnız o ilk çıkardığı kocaman fırçanın sapı güzeldi. Neyse...

if397t.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
Çağdaş marketten nivea tıraş sonrası balsam aldım. Fiyatı baya uygun geldi, almak isteyenlerin bilgisine. Losyon da uygun gibi.

e88dec60c6540dc904a1dc56e47a3f41.jpg
(15/11/2014, Saat: 20:18)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rapiraları genel olarak beğendiğim için hazır elimin altında varken gidip biraz stoklayayım dedim. Asıl istediğim Swedish Steel idi fakat gittiğimde kalmadığını gördüm ki adam oradan Platinumları çıkardı. Son kalan Platinumları da ben aldım. Platinum bıçaklar Lord, Personna, Treet vs.. oldukça güzel sonuçlar veriyor bende o yüzden düşünmeden aldım hepsini.

66da2a.jpg

Uzun zamandır bir de Jaguar veya benzeri fırça alayım istiyordum. Büyük bir Jaguar fırça bakıyorum dedim neredeyse bileğim kadar bir fırça çıkarttı, oydu buydu derken nihayetinde Fonex' de karar kıldım. Yalnız o ilk çıkardığı kocaman fırçanın sapı güzeldi. Neyse...

if397t.jpg

Fonex'i ne kadara aldınız acaba merak ettim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: