En Son Ne Aldınız ?
c5997b03a61fe498b7cde2b3538066ae.jpg
(13/11/2014, Saat: 11:31)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Komşum açıklama için teşekkürler. Yalnız ben sadece camdaki çıkmayan izleri temizlemek için bir şey arıyorum. Ne zaman oldu bilmiyorum muhtemelenni bir ağacın altına park ettiğim zaman cama şeffaf sıvı bir şey damlamış ona da toz yapışmış şimdi çimento gibi olmuş onlar. Ne yaptıysam çıkmadı, ön cama çimento sıçramış gibi duruyor. 1-3 cm çaplı minyatür lekeler.

Clay bar sonrası zaten polisaj istiyormuş, benim elimde o imkan yok. Yinede Teşekkürler =)

kaportaya yapılacak pasta/hare giderme/cila için ön hazırlıktır clay bar, cama polisaja gerek yok... Camdaki küçük çizikler içinmde seryum oksit öneriliyorr. ama benim kokteyl sizin derdinizi çözer çözmese kil halleder
(12/11/2014, Saat: 12:15)mgencer05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı sabahlar...

Impa ticaretten,
-merkur progress (kısa sap)
-proraso traş kremi(mavi)
-speick traş kremi
-wilkinson traş kremi (klasik)
-loreal aftershave
-wilkinson Classic aftershave
-wilkinson ocean aftershave
-brut sabun
-3 paket jilet

Dört farklı sabun denememe rağmen her seferinde yüzümde aynı kuruluk ve gerginlik hissi oluşunca ve arko traş kremi deneyiminden sonra kremlerin cildime daha iyi geldiği sonucuna varıp kremlere yöneldim.ayrıca ilk makinam olan EJ 89 göre progressin tıraşını daha çok sevdim.forumdaki maskülen ve klasik diye bahsedilen aftershave leri kullandıkdan sonra olumsuz eleştiriler alıp (özellikle eşimden)koku tercihimi değiştirdim.en çokta arkadaşımın PINAUD ,Old Spice kokularına yaptığı dedemin odası da böyle kokardı yorumu çok dokunduSmile

Alışveriş sürecinde sorularıma açıklayıcı cevaplar verip karar vermemde yardımcı olan Mustafa Bey'e teşekkür ederim.

Komşum Brut tıraş sabunu mu kastettiğiniz ? merak ettim eğer öyleyse performansı nasıl
Belirtmeyi unutmuşum yazığım listede,banyo sabunu aldığım komşum.
Evet fazla söze gerek yok sanırım Ertan beye teşekkürler

2eklxcz.jpg

2q21p8l.jpg

307n5u8.jpg

28q9s7.jpg

2agrsbn.jpg

2e6biq9.jpg

29pyvxz.jpg
@cosa_nostra

Haydaa, komşum yapmayın bunu =) Bu nasıl bir güzellik, güzel günlerde kullanın. Sap malzemesi nedir? Markalık kısmı pirinç mi?
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Budur....

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın SleepySleepy
Teşekkürler daha iyileri sizlere olsun sap kısmı ve üstü altın kaplama sap imitasyon sedef
Güle güle kullanın.
Ertan Bey'den ben de bir kargo bekliyorum.
Komşum hepsi harika görünüyor, keyifli tıraşlarda kullanılsın. Ben Ertan Bey'in kendisini bekliyorum ama hala ulaşamadım Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: