En Son Ne Aldınız ?
Biraz önce @impaticaret e uğradım.
Musgo Real spiced citrus krem
Palmolive cubuk sabun
Thé Real shaving.co balm
Skin Bracer losyon
iki adet IHA şap aldım. Dükkandan içeri girince zaten biliyorsunuz insan kendini kaybediyor. Herşeyi almak istiyor. Mustafa Bey sağolsun hem ilgilendi hem de hiç kizmadi ben kremleri secemeyince Smile Hediye olarak da Rebul kolonya verdi sağolsun. tekrar teşekkür ederim kendisine
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(08/11/2014, Saat: 15:15)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşular. Yurtdışında belki bizim demir ustalarımızın yarısı kadar iş bilmeyen insanlar internet sitesi açıp sipariş alıp satış yapıyorlar. Keşke bizim ustalarımız, zanaatkârlarımız internet siteleri kursa modellerini tanıtsa, sipariş alsa. Eşten dosttan telefonu numarası bulmaya çalışıp sonra onlara ulaşmaya çalışmasakta Google'da arayınca çıksa.

Sinan Erşen özel bir ustadır. Smile

Fakat, yurt dışında bıçak, ustura, balta konusunda gerçekten aşmış o kadar çok usta var ki, bizimkilerin sayısı yanlarında devede kulak kalıyor. Bu işin gelişmesinin önündeki en büyük engel ham maddedin yurt dışından temin ediliyor olması. Bir çok çelik -özellikle yüksek karbon ve toz metal çelikler- TR de yok, distribütörler de plaka bazında siparişle getirtiyor. Ancak 20-30 kişi birleşip alınabiliyor. Maliyetler de inanılmaz yüksek.

Maalesef ağır sanayimiz yerlerde sürünüyor, bunun etkileri de bu şekilde bir çok sahaya yansıyor.
@nacho_grande

Komşum zaten memlekette herhangi bir hobiye veya işe heveslenip araştırma yapınca "vay be bu hobide/işte malzeme tedariği ve prosedürler yurtdışına oranla ne kadar kolaymış ve ucuzmuş" diyen var mı? Neyse bu konuya girip başlıktan sapmayalım.

Bilgiler için teşekkürler
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(08/11/2014, Saat: 15:45)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @nacho_grande

Komşum zaten memlekette herhangi bir hobiye veya işe heveslenip araştırma yapınca "vay be bu hobide/işte malzeme tedariği ve prosedürler yurtdışına oranla ne kadar kolaymış ve ucuzmuş" diyen var mı? Neyse bu konuya girip başlıktan sapmayalım.

Bilgiler için teşekkürler

Haklısın komşum, mevzu derin. Smile
Theunnamed ustatdan bir filarmonica 14 daha almis bulunmaktayim

azcxd.jpg
Güle güle kullan @error... üstadım. Cam gibi de bilersin sen şimdi onu Smile
www.BarbarosRazors.com

(08/11/2014, Saat: 18:07)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Theunnamed ustatdan bir filarmonica 14 daha almis bulunmaktayim

azcxd.jpg

Hayırlı olsun güle güle kullan.
(07/11/2014, Saat: 13:57)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun,
Edwin jagger best badger çok batıcı bir fırça, kullanamıyorum,
Tüm alıp kullananlar aynı yorumu yapmışlar, neden tercih ettiniz ?
Geçen hafta impa ticarete gittim.Progress ve birkaç parça şey aldım.Ama ben aldıklarım yerine impa dan bahsetmek istiyorum.Progress i zaten herkes biliyor.Orada duyduğum ve nadiren de olsa forumda da yazılan impa ya gittim çok ilgisizlerler memnun kalmadım vb.yorumlar üzerine yanlış tanınmalarını önlemek için birkaç şey yazmak istiyorum.
İmpa yı çok uzun süredir biliyor alışveriş yapıyorum.Hatta ilk keşfedenlerden Mustafa beye foruma üye olmasını söyleyenlerden biriyim.Mehmet ve Mustafa bey herşeyden önce dürüst ve iyi niyetli insanlar.Para için esnaflık yapmıyor yalan yanlış şeyler söyleyip zorla mal satmıyorlar.Bunlara rağmen yapılan art niyetli yorumlar impa yı karalamaktan başka birşey değil.Gerçi yöneticiler sağ olsun hemen müdahale ediyor böyle şeylere.İmpa gibi yurtdışı
fiyatlarına ürün satan yok.Ben yurtdışından ürün almak yerine impa dan almayı tercih ediyorum.Kargoyla gümrükle uğraşmadan en uygun fiyata ürünlerimi almış oluyorum.Ayrıca elin yabancısı kazanacağına esnafımız kazansın.Zaten aldığımız herşey yabancı.Benim impayla hiçbir bağlantım yok.Sizler gibi müşterisiyim.Ben sadece tanıdığım iyi dürüst esnafların yalan yanlış yorumlarla karalanmasını istemiyorum.Hepsi bu.Sürç-i lisan ettiysem affola.
a5019dc8dd3b0b8313e7a1d15608dbcc.jpg

caea5b3c9b1c6064d27d0f9a2a1d6ac2.jpg

VaporShark rDNA 30

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: