En Son Ne Aldınız ?
Güzel günlerde kullanın @Chinaski
Prem. Siver fırçalar kremlerde güzel köpük yapıyor , nedense kemikli fırçalara göre sakal yumuşatmasını biraz daha başarılı buluyorum,
* Loft'u kaç cm ?

*

shaving_brush_terms.png

(07/11/2014, Saat: 16:23)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Onur98 üstadımdan Tipsoft premium silvertip knot'lu fırça. Emeği için teşekkür ederim.
apg29l.jpg
25/49 imiş @ihtilaf hocam, teşekkür ederim.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
En son impa ticaretten Cella tıraş kremi 150 ml,Arko tıraş kremi moist, Lionesse tıraş seti,İ.H.A. ŞAP. Mustafa beye hızlı alışverişinden ve müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı teşekkür ederim.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Giresun' dan Mehmet Genç Usta' nın eseri, elde dövme cıva çeliği ve zeytin sap.

xlca4m.jpg

2hrzuav.jpg
@nacho_grande oldukça şık görünüyor!

Uçlar oldukça sivri, temkinli kullanmak lazım galiba ilk etapta.
www.BarbarosRazors.com

(08/11/2014, Saat: 13:57)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @nacho_grande oldukça şık görünüyor!

Uçlar oldukça sivri, temkinli kullanmak lazım galiba ilk etapta.

teşekkürler ve çok haklısın. Oralara müdahale edeceğim, bayağı sakatlar çünkü.
@nacho_grande

Komşum ben Türkiye'de ustura yapan varmı diye ararken siz bulup almışsınız bile=) Güzel günlerde kullanın, çok yakışıklı duruyor. Acaba kullanım için mi yoksa aksesuar amaçlı mı?

Fiyatı nedir acaba?
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(08/11/2014, Saat: 14:07)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @nacho_grande

Komşum ben Türkiye'de ustura yapan varmı diye ararken siz bulup almışsınız bile=) Güzel günlerde kullanın, çok yakışıklı duruyor. Acaba kullanım için mi yoksa aksesuar amaçlı mı?

Fiyatı nedir acaba?

Komşum ustura yapan bir kaç kişi var. Tek sorun boş zamanlarını yakalamak. Yapılan usturalar kullanıma yönelik ama güzel bir hone isterler. Fiyatlar da 200-250 TL den başlıyor, istenilen malzemeye göre yukarı doğru gidiyor. Yakın zamanda daha fazla kişi ustura üretmeye başlayacak gibi gözüküyor.
@Straht komşum Sinan Erşen usta var. Buraya bir kaç modelinin fotoğrafını koymuştu. Bıçak ve ustura konusunda epey bilgili olduğunu biliyorum. Kişiye özel yapıyor olabilir.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Teşekkürler komşular. Yurtdışında belki bizim demir ustalarımızın yarısı kadar iş bilmeyen insanlar internet sitesi açıp sipariş alıp satış yapıyorlar. Keşke bizim ustalarımız, zanaatkârlarımız internet siteleri kursa modellerini tanıtsa, sipariş alsa. Eşten dosttan telefonu numarası bulmaya çalışıp sonra onlara ulaşmaya çalışmasakta Google'da arayınca çıksa.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: