En Son Ne Aldınız ?
@agressive Mach serisi başlıklara verdiğim paralar ile berber dükkanı açardım şimdilerde. Bu sebepten devede kulak kaldı yaptığım masraf.

@mavi memnun olurum.
(01/10/2014, Saat: 19:24)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @agressive Mach serisi başlıklara verdiğim paralar ile berber dükkanı açardım şimdilerde. Bu sebepten devede kulak kaldı yaptığım masraf.

@mavi memnun olurum.
Hosgeldiniz, setinizi güle güle kullanın ama tabii ki bu daha başlangıç harcamaya devam. Kartusluya verdiğim para devede kulak kaldı benim. Pişman mıyım? Elbette hayır.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(01/10/2014, Saat: 19:11)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: G12
29hh5t.jpg

Gule gule kullanin
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(01/10/2014, Saat: 18:33)Agressive Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
02y5qW.jpg

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum aldığım ürünlerin hepsini siz tecrubeli kardeşlerimden olumlu ve olumsuz görüşlerinizi bekliyorum. Smile

Hayırlı olsun öncelikle. 2 adet wilkinson makine fazla değil mi? Bir de şap taşı yok galiba?
@Agressive , hayırlı olsun ürünleriniz, iyi günlerde kullanın.
Bayağı kantaşı almışsınız, umarım hiç ihtiyaç duymazsınız Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk
(01/10/2014, Saat: 19:24)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @agressive Mach serisi başlıklara verdiğim paralar ile berber dükkanı açardım şimdilerde. Bu sebepten devede kulak kaldı yaptığım masraf.

@mavi memnun olurum.
Öyle demeyin. Bugün bir berber nerden baksan ayda 235137 tane kahkahacıklı ustura alacak para kazanıyor. Smile

Not: Siz foruma katılmadan öncesinde vuku bulan bir olaya gönderme yaptım. Amacım mesajınızı tiye almak değil, aman diyeyim. Wink
!!! Rockabilly Forever !!!
@nacho_grande estafurullah. Keyfinize bakın Wink
Jiletler yolda sıkılmasınlar diye bir şeyler daha ekledim Tongue

zlrigm.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
(01/10/2014, Saat: 20:03)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gule gule kullanin

Teşekkür ederim herşey için,
Bizim forum scuttle çaydanlığin altı bu üstü set oldular, epey cüsse farkı varmiş.
@McOrco Hocam hiç sormayın 5'tl boşa gitti bu makine elimde kaldı eğer isteyen olursa bedava ben hediye etmeyi düşünüyorum Smile

@Frenzy Haklısın güzel kardeşim 2 tane aldım 1 tanesini koleksiyon amaçlı kullandım bu arada ileride hediye olarak gönderebilirim benim öyle fazla yükseklerde gözüm yok Tek istediğim birisi bana ileride elbette daha yolun çok başındayım. Edwin jagger alması çünkü yabancı sitelerde alışveriş yapmayı bilmiyorum, ileride isteyeceğim arkadaşın i-ban numarasına para yatırabilirim yeterki şu ürün elime geçsin..

@btoprak Hocam aslında eğlence olsun diye aldım. İleride 1 kademe yükselttiğimde kan taşına baya ihtiyacım olacak. Aslında kesmeyi seviyorum diyelim..

Şap taşı derken ne işe yarıyor Smile)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: