En Son Ne Aldınız ?
(01/10/2014, Saat: 18:33)Agressive Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
02y5qW.jpg

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum aldığım ürünlerin hepsini siz tecrubeli kardeşlerimden olumlu ve olumsuz görüşlerinizi bekliyorum. Smile
Başlangıç için gayet iyi bir set. Keyifli tıraşlar.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Uzun bir aradan sonra ilk defa parfüm aldım. After shave kullanmaya alışmıştım ama bu koku çok iyi geldi. @fahrenheit komşuma teşekkür ederim.
a0f11feef99c96c82ce6894da86fd6b0.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(01/10/2014, Saat: 18:37)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlangıç için gayet iyi bir set. Keyifli tıraşlar.

Hocam yalnız o aldığım makine Big roc galiba çin malı çıktı ama deniyecem hoşuma gitmedi açıkcası ama genede aldım 5 tl'ye Sad
03eaa552c70b468bb94064850dc63de6.jpg

Aranıza yeni katıldım. Bu ilk setim. Geleneksel tıraş işi bana göre mi bilmiyorum. Deneyeceğim. Tedarik konusunda İmpa Ticaret Mustafa Bey'e teşekkürler.

Selamlar.
Ben daha çok yerli malı ve Wilkinson tercih ettim acaba kötümü oldu astra nerenin malı ?
(01/10/2014, Saat: 19:00)Agressive Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben daha çok yerli malı ve Wilkinson tercih ettim acaba kötümü oldu astra nerenin malı ?
çekoslovak orijinli
şimdi amerikan firması urunu
ve rusyada uretılıyor Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
G12
29hh5t.jpg
(01/10/2014, Saat: 19:05)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çekoslovak orijinli
şimdi amerikan firması urunu
ve rusyada uretılıyor Smile

Hocam ürünlerimi beğenmişsinizdir inş yeni başlayan arkadaşlarında ürünleri gerçekten iyi atto arkadaşımız biraz masraf harcamış gibi Smile
guzel bıgrocu kullanmayın ama
sakın sakın
guvenlı degıl
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
@Atto ürünleriniz gayet güzel. Hayırlı olsun, deneyiminizi de Günün Tıraşı bölümünde paylaşırsınız.

@Agressive geleneksel tıraşla ilgili hemen her yerde bulunabilen, ilk aşamada ihtiyacınızı karşılayacak ekonomik ve temel ürünlerle işe başlamışsınız. Astra jilet tercihi yerinde olmuş. Siz de tecrübenizi Günün Tıraşı bölümüne yazarsınız.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: