En Son Ne Aldınız ?
Hmw knotu eminonunden aldiğım butterwood sap ile birleştirdim. Domuz fırçayi saptan ayırmak için kaynar suya atınca saptaki vernık inceldi ve rengi açıldı.
ncf3wn.jpg
(21/06/2014, Saat: 23:14)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hmw knotu eminonunden aldiğım butterwood sap ile birleştirdim. Domuz fırçayi saptan ayırmak için kaynar suya atınca saptaki vernık inceldi ve rengi açıldı.
ncf3wn.jpg

HMW knot çok güzel, bende bir tane var severek kullanıyorum özellikle kremle performansı güzel benimkinin. Düğümler arası farklar olabiliyormuş tabi. Güle güle kullanın sap yakışmış.
Vernik inceldiyse suya karşı hassasiyeti artmış olabilir, kutu parke verdiği alıp uyguladım ben bendeki kayın sapın üzerine, iyi oluyor deneyebilirsiniz. Ilk kat tinerle inceltilmiş olarak 3 kat uygulanıyor taş gibi olur sonrasında Smile. Tabi sadece 1 sap için 13 TL verip bir kutu vernik almaya deyer mi bilmiyorum Smile.

Güle güle kullanın...

Sent from my iPad using Tapatalk
(21/06/2014, Saat: 15:12)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ustadlar, ebay'de 271232475348 numarali lot semogue 830 ve ej de89 barley icin uygun mu? olcu degerleri sitede yazili
Specification:
Size:86mm(H) x 60mm(w) x 76mm(L) or 3.38" x 2.36" x 2.99"
Rest for the razor:1.5cm or 0.6 inch
Opening for thr brush(the widest):3.4cm OR 1.35 inch
Opening for thr brush(the narrowest):2.3cm OR 0.9 inch
Rest for the brush( the internal diameter):2.5cm OR ~1 inch
Model:Multi-purpose (perfect for shaving brush, double edge safety razor, straight razor or disposable razor)
Color:transparent
Material:Arcylic
Net Weight:~45g

31725_2.jpg
(21/06/2014, Saat: 23:44)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HMW knot çok güzel, bende bir tane var severek kullanıyorum özellikle kremle performansı güzel benimkinin. Düğümler arası farklar olabiliyormuş tabi. Güle güle kullanın sap yakışmış.
Vernik inceldiyse suya karşı hassasiyeti artmış olabilir, kutu parke verdiği alıp uyguladım ben bendeki kayın sapın üzerine, iyi oluyor deneyebilirsiniz. Ilk kat tinerle inceltilmiş olarak 3 kat uygulanıyor taş gibi olur sonrasında Smile. Tabi sadece 1 sap için 13 TL verip bir kutu vernik almaya deyer mi bilmiyorum Smile.

Güle güle kullanın...

Sent from my iPad using Tapatalk
Teşekkürler 10 liralık sap için vernik ve uğraşmasi değmez, gittiği yere kadar.
İş arkadaşım Balıkesir'den bana hediye getirmiş sağolsun. Çok güzel bir kokusu var, yakıcı bir limon değil de biraz parfümsü bir kokusu var. Bu markanın bir de çimen kolonyası varmış bir dahaki sefere ondan getirecek.

rsr4g4.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Yardimci olacak birisi yok galiba
Ustadim o neredeyse tum urunlere uyar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
osd1qc.jpg
2mfk6ye.jpg