En Son Ne Aldınız ?
(20/06/2014, Saat: 12:40)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sarı renk kaplama olan da bir sorun görmedim ben ama nikel kaplama da mı sorun var sadece birde sorun kalitesiz kaplama olayı mı acaba yoksa malzeme baştan sona mi kötü

Sorun sapta daha çok vuruk ezik gibi çapak kalıtesiz bir kaplama. Kafa iyi sayılır kılcal noktasal. Bir merkurun yanına yaklaşamaz görüntüsü hint malı aletlerde bile kaplama daha iyi.
Evet hint malının kalitesi cidden çok güzel kullandım biliyorum dikkat ettim fatip de çizik gibi kılcal hasarlar mevcut fiske tarzı
Bügun kabul gunumuz
23t2usk.jpg
Seninki krom kaplama! Smile

(20/06/2014, Saat: 17:28)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorun sapta daha çok vuruk ezik gibi çapak kalıtesiz bir kaplama. Kafa iyi sayılır kılcal noktasal. Bir merkurun yanına yaklaşamaz görüntüsü hint malı aletlerde bile kaplama daha iyi.
(20/06/2014, Saat: 22:56)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bügun kabul gunumuz
23t2usk.jpg

Bu kadar çok shark almışsınız ama sevecek misiniz acaba, shark düşük keskinlikteki jiletlerdendir. Daha ziyade berberler ense için falan kullanıyor. Ancak çok yeni başlayanlara ya da sakalı az olanlara öneriyoruz.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(20/06/2014, Saat: 23:23)Marvin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seninki krom kaplama! Smile

Kara ticarette merkur oc. görünce karşılaştırdım. Keşke bakmasaydım rüyalarıma girecek: ) sırada merkur var sanırım.
(20/06/2014, Saat: 23:26)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kadar çok shark almışsınız ama sevecek misiniz acaba, shark düşük keskinlikteki jiletlerdendir. Daha ziyade berberler ense için falan kullanıyor. Ancak çok yeni başlayanlara ya da sakalı az olanlara öneriyoruz.

Sakal seyrek ve çok sert değil at kullan yapacagım.fatiple iyi gidecek gillete adjtble 7. Ayarda shark iyi oluyordu 2 paket kullandim. Olmazsa hediyelik ; )
ustadlar, ebay'de 271232475348 numarali lot semogue 830 ve ej de89 barley icin uygun mu? olcu degerleri sitede yazili
Lilakutu çok ilgili ve güzel çalışıyor.
Jasmin kokusunu eşim ve oğlum çok itici buluyor.
Ginger vasat
Nane çok başarılı,karanfil ile birlikte çok uyumlu ve güzel kokusu var.

Normalde hassas dişler için olan macunlardan kullanmazsam sıcak ve soğuk hassasiyetim aşırı rahatsız eder.
Marvis diğer macunlar gibi hassasiyet sorunu yapmadı.

(21/05/2014, Saat: 19:37)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Marvis Classic Strong Mint Diş Macunu
Marvis Ginger Mint Diş Macunu
Marvis Jasmin Mint Diş Macunu

https://www.lilakutu.com/ için @ohtararan Hocam'a teşekkürler
Ev yapımı A/S ler için 50 ve 100 mllik şişeler. İzmir, Kemeraltında gezerken rastgele bulduğum bir mağazadan aldım. İçeride çeşit çeşit cam şişeler, cam küpler ve testiler ayrıca her renkten her şekilde çay ve shot bardakları vardı.

e8uga2uq.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: