En Son Ne Aldınız ?
(25/10/2013, Saat: 00:24)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DealExtreme' e bulaşmayın çok tehlikeli Smile

Bir türlü cesaret edemedim şuradan alışverişe,

Çok geç geldiği doğru mu?
(25/10/2013, Saat: 01:46)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/10/2013, Saat: 00:24)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DealExtreme' e bulaşmayın çok tehlikeli Smile

Bir türlü cesaret edemedim şuradan alışverişe,

Çok geç geldiği doğru mu?

Hiç belli olmuyor.11 günde geldiği de oluyor , 1 ay bekletip iptal ettikleride.

En son aldığım Rimei tıraş bıçağı 10. gününde postalandı , 30. gününde elime geçti.

Ürün yelpazesi çok geniş ama ürünlerin büyük çoğunluğunun stokları yok.

Bayılırım milyonculara burası da öyle... Ben bu öğlen bir kaybolayım oralarda.

Sent from my iPad using Tapatalk
(25/10/2013, Saat: 08:58)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Bayılırım milyonculara burası da öyle... Ben bu öğlen bir kaybolayım oralarda.

Sent from my iPad using Tapatalk

Yalnız fiyatlar her zaman uygun olmayabiliyor. Ülkemizde aynı ürünü daha ucuza bulabiliyorsunuz. Ben daha çok bulamadığım şeyleri özellikle elektronik parça, malzeme tarzı şeyler alıyorum, yanına bu tip çakı vs.. ufak tefek bir şeyler ekliyorum.

Geliş süresi de Hayzen' in belirttiği gibi tamamen ürünün tedarik süresine bağlı, bir hafta içerisinde tüm ürünleri yolladıkları da oluyor, bir ay sonunda sipariş hazır olmayınca iptal etmek durumunda da kalabiliyorsunuz.

Sabır işi Dealextreme...
Haydi hayırlı tıraşlar...
Kış da geliyor madem, 5 tane verdim sipariş.

530911427_o.jpg
www.BarbarosRazors.com

(23/10/2013, Saat: 23:02)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim DX' den bir paketim daha gelmişti ama biraz alakasız şeyler içerdiği için yer vermemiştim ama aldığım çakının (tamamen tipine bakarak almıştım) markasını görünce paylaşmayı uygun gördüm Smile.

2hedjkp.jpg

(23/10/2013, Saat: 21:48)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Marvise bağımlı olacaksınız. En son 6 kutu aldım.

Etmeyin, demeyin Smile

Rimei deyip geçmemek lazım.Adamlar sarımsak ezeceğinden patates soyacağına , türbişondan tırnak makasına kadar geniş bir yelpazede ürün çıkartıyor. Smile
(25/10/2013, Saat: 10:06)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kış da geliyor madem, 5 tane verdim sipariş.

530911427_o.jpg

Ben de 1 adet aldım bundan.Ne olduğu hakkında hiçbir bilgim olmasa da Big Grin

Asıl şu maymundan aldım , onu merak ediyorum nasıl birşey çıkacak.

$T2eC16h,!yME9s5qJGKmBRz))yke3g~~60_3.JPG
(25/10/2013, Saat: 12:06)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de 1 adet aldım bundan.Ne olduğu hakkında hiçbir bilgim olmasa da Big Grin

Konusu burda hocam

http://www.geltir.com/thread-1041.html
www.BarbarosRazors.com

(25/10/2013, Saat: 12:40)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.candia.com.tr/?kategori-31-va...slmt=1&mrk=

aeqo1i.jpg

20fdx5c.jpg

29xixr9.jpg

Başka bir markanın vakumlularını aldım, fiyatı da yalaşık everloc'un yarısı kadardı. Bizim fayanslarda hiç tutmadı, Saç kurutma makinesi, sabunluk, diş fırçalık hepsi de 3-5 gun sonra düştü. Silikon ile tutturdum yine tutmadı. Kullanmaktan vazgeçtim attım çöpe. Problem sanki fayanslarda gibi geliyor ama bilmiyorum.
www.BarbarosRazors.com

Hocam evde bir matkap yok mu? 30 TL ye matkaplar var işinizi görür.
Derz aralarına birer delik,çok şık krom kaplama askılar var.
Hava soğudu düşer ısındı düşer.
Araba camlarına bile yapıştırmam vantuz en kritik zamanlarda düşer ayar eder adamı,her şey sabit ve sağlam olacak Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: