En Son Ne Aldınız ?
Teşekkürler Parfümü beğendim ama kalıcılık yönü biraz zayıf sanırım.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
[/quote]

Zino iyidir. Kışın özellikle yün tweed ceketlerle deneyin. Çok klas bir parfüm. Benim sürekli kullandığım parfümlerdendir. İyi günlerde kullanın.

Sent from my iPad using Tapatalk
[/quote]

Zino severleri gormek ne guzel Smile ben Zino' nun yerine birsey koyamadim. Bulamadigim zamanlarda baska parfumler denedim ama donup dolasip yine ona geliyorum.
@tipsol eskiden daha iyiydi kaliciligi, haklisiniz su anda cok uzun sure gitmiyor.
İlk önce @porsuk Hocama teşekkürler

Bellamola linkini eşime göndermiştim,eşim bana CK one ve Jaguar aldı,bugün geldi.

CK one kutusunu çevreleyen sıkı naylo,jelatin yok.Bellamola'yı arayıp sordum.İthalatın bu şekilde olduklarını söylediler

(21/10/2013, Saat: 21:07)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Calvin Klein CK One 200ml Eau de Toilette Spray

Jaguar Classic 100ml Eau de Toilette Spray

Calvin Klein Eternity summer
Rica ederim. Güle güle kullanın.

(23/10/2013, Saat: 15:07)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk önce @porsuk Hocama teşekkürler

Bellamola linkini eşime göndermiştim,eşim bana CK one ve Jaguar aldı,bugün geldi.

CK one kutusunu çevreleyen sıkı naylo,jelatin yok.Bellamola'yı arayıp sordum.İthalatın bu şekilde olduklarını söylediler
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk

Evet o benimde dikkatimi çekti neden jelatin yok dedim ama orjinalliğinden şüphe duymadım
Diğer paketim de geldi sonunda Big Grin.

19w3d2.jpg

Tabac' ı bir önceki paketimde gelen ahşap kaseye koydum, Mühle sabunu da dandik tasıma, ikisi de cuk diye oldu yerlerine.

Diş macunu ile küçük traş kremi G&C' in numuneleri.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(23/10/2013, Saat: 21:31)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Diğer paketim de geldi sonunda Big Grin.

19w3d2.jpg

Tabac' ı bir önceki paketimde gelen ahşap kaseye koydum, Mühle sabunu da dandik tasıma, ikisi de cuk diye oldu yerlerine.

Diş macunu ile küçük traş kremi G&C' in numuneleri.

Marvise bağımlı olacaksınız. En son 6 kutu aldım.

5ype9y9u.jpg

Staggerlee üstada teşekkür ederim

(23/10/2013, Saat: 21:48)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Marvise bağımlı olacaksınız. En son 6 kutu aldım.

Marvisi cazip kılan nedir tam olarak acaba ?
www.BarbarosRazors.com

Benim DX' den bir paketim daha gelmişti ama biraz alakasız şeyler içerdiği için yer vermemiştim ama aldığım çakının (tamamen tipine bakarak almıştım) markasını görünce paylaşmayı uygun gördüm Smile.

2hedjkp.jpg

(23/10/2013, Saat: 21:48)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Marvise bağımlı olacaksınız. En son 6 kutu aldım.

Etmeyin, demeyin Smile
Haydi hayırlı tıraşlar...
(23/10/2013, Saat: 22:16)deVille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5ype9y9u.jpg

Staggerlee üstada teşekkür ederim

Güle güle kullanın üstadım Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: