En Son Ne Aldınız ?
@korgunv sizden tıraş ile ilgili paylaşımları bekleriz,tabi kartuş vs olmasın.
Vaktiniz olursa tanışma konusu açmaya bekleriz.
Selamlar

(19/10/2013, Saat: 23:09)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada termal iclik veya yeni caydanlik alimlarini degilde tirasla ilgili yapilan alisveris paylasimlarini tercih ederim. Neyse ne son alimim Berlin Rosman dan 6 bicakli kullan at. Kullanmayi dusunmuyorum bulunsun hesabi ...
... Taslar bagli kopekler serbest ...
(19/10/2013, Saat: 23:09)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada termal iclik veya yeni caydanlik alimlarini degilde tirasla ilgili yapilan alisveris paylasimlarini tercih ederim. Neyse ne son alimim Berlin Rosman dan 6 bicakli kullan at. Kullanmayi dusunmuyorum bulunsun hesabi ...
... Taslar bagli kopekler serbest ...

Bence faydalı bir konu, sadece tras ekipmanı konuyu eksik kılar.
www.BarbarosRazors.com

Bayram için gittiğim iznik'te ıslak mendil almak için girdiğim mahalle bakkalında kasanın ardındaki envai çeşit kullan at bıçağı görünce, perma sharp jilet sordum. Çekmeceden bi paket çıkarttı. Kenardan baktım çift kağıt. Tane 1,75 tl idi. On kutu beşli paket alacaktım ama çekmeceden dört tane çıktı. Şimdilik Bunla idare edeceğiz artık ama bir dahaki gidişimde bütün bakkalları dolaşırım.
(20/10/2013, Saat: 17:34)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayram için gittiğim iznik'te ıslak mendil almak için girdiğim mahalle bakkalında kasanın ardındaki envai çeşit kullan at bıçağı görünce, perma sharp jilet sordum. Çekmeceden bi paket çıkarttı. Kenardan baktım çift kağıt. Tane 1,75 tl idi. On kutu beşli paket alacaktım ama çekmeceden dört tane çıktı. Şimdilik Bunla idare edeceğiz artık ama bir dahaki gidişimde bütün bakkalları dolaşırım.

Smile
ben de bi yere giderken oradaki köylere uğrayıp, ekmek, yoğurt, pekmez, jilet(Big Grin).. ne varsa sağlıklı almadan geçmiyorum.. Maksat köy ekonomisine katkı Tongue
Gel @mornetto gel
Kovulmadık köy bırakma
Ne olursa olsun yine gel

(20/10/2013, Saat: 19:07)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Katılıyorum ve uyguluyorum.Şehirde bulamadığım Tweex Çubuk Sabun'u Köy bakkalından temin etmiştim.
Mornetto Hocam seni bizim köy bakkallarına sondaja davet ediyorum ıslak tıraş materyalleri için buyur gel.İki senede zor çıkarsın.Bizde 114 köy var.Tongue

(20/10/2013, Saat: 19:00)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/10/2013, Saat: 17:34)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bayram için gittiğim iznik'te ıslak mendil almak için girdiğim mahalle bakkalında kasanın ardındaki envai çeşit kullan at bıçağı görünce, perma sharp jilet sordum. Çekmeceden bi paket çıkarttı. Kenardan baktım çift kağıt. Tane 1,75 tl idi. On kutu beşli paket alacaktım ama çekmeceden dört tane çıktı. Şimdilik Bunla idare edeceğiz artık ama bir dahaki gidişimde bütün bakkalları dolaşırım.

Smile
ben de bi yere giderken oradaki köylere uğrayıp, ekmek, yoğurt, pekmez, jilet(Big Grin).. ne varsa sağlıklı almadan geçmiyorum.. Maksat köy ekonomisine katkı Tongue
BlushBlush Köylerde hala milletimin efendisi, insana saygı duyuyor.. Para almazlar çoğu yerde, zorla verirsiniz, olmadı çocuklarına verirsiniz, yere atarsınız tabii darılacaklarsa hediyeyi kabul etmelisiniz,.. Aaaahh şehir adamı yiyor galiba üstadım, gidince oralara dönmek istemiyo insan şu boş kalabalığa, apartmanda benim yerime park eden adamı parçalıyodum geçen, adam 3 kat altımda oturuyomuş, haberim yok komşudanHuh ne hale geldik.. ConfusedConfusedConfused
(20/10/2013, Saat: 20:47)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GM Discovery

Bu telefon son zamanlarda rekora koşuyor, ne kadara aldınız efendim?
(20/10/2013, Saat: 21:07)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustadim cek falan ugrasmak istemedim Real Market 630/8 Maximum Kart

Hayırlı uğurlu olsun efenimSmile Fiyat gittikçe yükseliyo, enteresan bi telefon..
(20/10/2013, Saat: 20:47)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: GM Discovery

Hayırlı olsun
Bataryası kaç mA/saat
qase5enu.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: