En Son Ne Aldınız ?
(18/10/2013, Saat: 18:12)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabak, taneyle alınır mı kiloyla almak varken? Smile
Hayırlı olsun İhtilaf Hocam.

tabac kiloyla alınır mı koliyle almak varken? jws.gif

hayırlı olsun ihtilaf hocam napcan o kadar tabac'ı sen?
PTT bugün çalışıyor mu yahu? Herkesin paketi geldi, benimkiler gelmedi? Hatta ayın dokuzunda dağıtıma çıkan paket dağıtıcıda gözüküyor hala.

Gidip yatağa Hülya Koçyiğit atlayışı yapıp, ağlıyacağım SadSad

Hayırlı olsun herkese bu arada...
Haydi hayırlı tıraşlar...
@Lijun:Bir tane alacaktım sepete girince mitoz bölünüş.
@Pars:At avrat Tabac,kenarda dursun olmadı satarım.
@Onurstyle:Hocam speickle tanıştırın bizi
mornetto hocam kanıma girdi bugün dayanamadım ve bir adet superadjustable aldım kargo bekliyorum 1-2 haftaya gelir sanırım, geldiğinde fotoğraflarını yükleyeceğim Smile
Oh be, geldiler sonunda, şükür kavuşturana. Yarın çıkacağım maceranın kahramanları Big Grin. Mühle sabunun kokusu çok güzelmiş, performansını göreceğiz.

260e4v4.jpg
(19/10/2013, Saat: 14:58)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oh be, geldiler sonunda, şükür kavuşturana. Yarın çıkacağım maceranın kahramanları Big Grin. Mühle sabunun kokusu çok güzelmiş, performansını göreceğiz.

260e4v4.jpg

Güle güle kullan onlyTNT. Örnek jiletleri aldığın iyi olmuş. Şimdiden Crystal jileti diğerlerinden ayırdım, günlük konfor ve ideal keskinlikte ona dikkat et Smile Stok için birebir.. Hayırlı olsun..
(19/10/2013, Saat: 14:58)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oh be, geldiler sonunda, şükür kavuşturana. Yarın çıkacağım maceranın kahramanları Big Grin. Mühle sabunun kokusu çok güzelmiş, performansını göreceğiz.

260e4v4.jpg

Bir aceminin R41 ile olan imtihanını merakla bekliyorum Big Grin

Benim de gözüm kayıyor bu ara değirmen logolarına.Özellikle şu kısa tanıtım filmini izledikten sonra , Mühle damgalı bir ürünüm olsun istiyorum.

Fırça olarak ne kullanmayı düşünüyorsunuz?
Banat fırçam var şu an, onu kullanırım. Mühle' nin sabununu deniyeceğim, sert bir sabun zaten. Çinden Coolcut 4 siparişi vermiştim yanına kıytırık bir best (acaba) badger ekledim, o gelir sanırım öbür haftaya. Bunun dışında Geltir fırça kampanyasına katıldım düzgün bir fırçam olsun diye ama gerçekleşmeyecek gibi. Bu olmazsa eBay' den FS fırça almayı düşünüyorum.
Fırça için geldiğinde göreceksiniz bu fiyattan fazlasını hakediyor diyor ama yine de yaptığı iş değil.
www.BarbarosRazors.com

Burada termal iclik veya yeni caydanlik alimlarini degilde tirasla ilgili yapilan alisveris paylasimlarini tercih ederim. Neyse ne son alimim Berlin Rosman dan 6 bicakli kullan at. Kullanmayi dusunmuyorum bulunsun hesabi ...
... Taslar bagli kopekler serbest ...
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: