Artık aranızdayım :D
(13/10/2013, Saat: 22:37)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

Arkadaşlar gerekenleri söylemiş ama ben de biraz ekleyeyim. Kartuş kullanmaktan odunlaşan bilekler yumuşamadan bir süre tahriş yaşayabilirsiniz. BASTIRMADAN tıraş olmaya çalışın, tıraş öncesi hazırlığınızı iyi yapın. uygun sabun ile iyi köpük hazırlayıp uygun kombinasyon ile tıraşınızı keyfe dönüştürün. kesinlikle acele etmeyin. başlangıç için wilkinson sword un makinası ne kadar iyi ise jileti de o kadar kötü, mümkünse perma ile başlayın, o makinada daha efektif olur.

Teşekkür ederim yarın bir kutu astra bir kutu perma alıcam deneyip hoşuma gidenin devamını alıcam. Ve evet o odunlaşmayı farketiyodum elim tıraş başında favoriden çeneye düz kaydırmaya alışmış az kalsın bunda da yapıcaktım Big Grin birde el titremesi çok oldu Undecided
(13/10/2013, Saat: 22:39)Impreza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jantlar siyah gri arası bişey olucak Big Grin Bakınız şekil a Big Grin
2eed3co.jpg

Hanım hız merakımı baltalıyo, çok geç olmadan şundan mutlaka almam gerek Smile Subaru küçüklüğümün idolü. 2.5 luk seviyorum komşum ben. jant mant hiç bakmam motor sesini duymam lazım, japonun 2.5 lt lik homurtusunu..

x5czrb.jpg

http://www.araba.com/254282003/Subaru-Im...25-WRX-STi
Subaru Justy kullandım.
Şirin,minik,ekonomik.
boxer motor. dünyada sadece subaruda. denge ve performans..

9gx2xv.jpg

o6cqdt.jpg
(13/10/2013, Saat: 23:15)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8-10 yıl önce NTV Otomobil test editörü Subaru'nun bol beygirli bir binek sedan versiyonunu incelerken aynen şu deyimi kullanmıştı, unutmam. "KUZU POSTUNA BÜRÜNMÜŞ KURT"

Agresif ve yere paralel oturtulmuş motor konumuyla nispeten konforlu sayılabilecek ve performanslı sürüşler diye başlarmışım, tıraş konusu gibi Big Grin

Geçen hanım ekmeği verirmisin dedi yemekte, jilet bende değil demişim Huh
Boxer motor'un beğenmeyen de çok,verimsizliği ve teknolojisi epey eleştirilmişti.

Betamax video kafası gibi sarmış kayışlarıSmile
(13/10/2013, Saat: 23:19)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok iddialı olmasın ama bildiğim kadarı ile BOXER motoru VW-Porsche 1930'lu yıllarda, akabinde BMW ürettiği motosikletlerde (hala) kullanıyordu.
Doğru üstadım, bi kaç şirket bunu denedi vazgeçmek zorunda kaldılar.
(13/10/2013, Saat: 23:20)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Boxer motor'un beğenmeyen de çok,verimsizliği ve teknolojisi epey eleştirilmişti.

Betamax video kafası gibi sarmış kayışlarıSmile
Şikayet çok üstadım az değil, lakin denge unsuru subaruda yola ilk çıkışınızda size hissettiriyor, savrulma tehlikesi yaşamadığım bir motor gibi geldi bana. Günlük kullanıma uygun değil, R41 gibi Big GrinBig Grin
Hoşgeldiniz, zevkli traşlar. En kısa zamanda da İmpreza'ya kavuşmanız dileğiyle.
Subaru ülkemizde pek bilinip tutulmuyor. Oysa özellikle Amerika'da çok satan ve beğenilen bir markadır.

Bana Porsche'nin boxer motordan neden vazgeçtiği de hala ilginç gelir.
(13/10/2013, Saat: 23:29)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, zevkli traşlar. En kısa zamanda da İmpreza'ya kavuşmanız dileğiyle.
Subaru ülkemizde pek bilinip tutulmuyor. Oysa özellikle Amerika'da çok satan ve beğenilen bir markadır.

Porsche çok değişkenlik gösterdi, kendini geliştirdi özelikle james dean'ın little bastard'dan sonra..

Su soğutmaya geçti ve spor arabayı trafiğe soktu. Motorlar dizele dönüştü ve performans bir ferrari olmasa da bu gün yeterli seviyeye ulaştı..
(13/10/2013, Saat: 23:29)Hasan Ali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, zevkli traşlar. En kısa zamanda da İmpreza'ya kavuşmanız dileğiyle.

Teşekkürler, epeyce hoşbuldum. Durun yahu daha çok genciz kavuşuruz inşallah ama daha okul iş ohohooo Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Artık Tanışalım... drksngl 7 6,292 12/12/2015, Saat: 13:01
Son Yorum: erdall37

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: