Porsuk kılı fırçalar hakkında bazı bilgiler
Ya iş basit aslında, irem, başak gibi firmalara yakın olan biri yanında bir tane frank shaving götürecek. Birader biz bundan istiyoruz, aynısından yapın bize diyecek. Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
walla bi düzineye tamalarsa ben de tamaım.
bence 30-40 tane diye pazarlık edelim iyi bir şey olduktan ve uygun bir fiyata verildikten sonra bu forumdan herkes alır diye tahmin ediyorum...
Saygılarımla

(29/09/2011, Saat: 17:19) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hafta sonu bir ustura işi var onu bekliyorum, aradımmı en az 1 düzine yapın demem lazım Jaguar 2-3 fırçayla uğraşmaz.

Lord hocam ellerinde fırçalık porsuk kılı yok malesef.biz isteriz de 1-2 fırça için adam kıl getirtmez.
ben şu barış fırçadan ümitliyim. adam yapıcakmış yıl başına kadar.
Saygılar
Adamı iyi kafalamak lazım, aslında bilmiyorum ülkede birisi frank shaving ayarında kaliteli porsuk fırçaalr yapıp 30 lira civarına satsa, bal gibi de herkes alırdı, bol bol satılırdı diye düşünüyorum, özellikle de ülkedeki fırçaların kalitesini düşünürsek. İnsanlar eli yüzü düzgün kaliteli tıraş fırçasına aç.

Ama zaten firmanın görevlisi yok arkadaş ben 3-5 fırça için o riske girmem, maseaf etmem muhabbetine girecekse, bir üretici olarak çoktan kaybetmiştir zaten.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
o zaman çoğu kaybetmiş çünkü birçoğu neme lazım diye düşünüyor. risk almak istemiyor....
walla geçen düşündüm, birini arayayım sorayım tümden kılları ben vereyim yaptırayım dedim ama yanıma arkadaş arıyorum.fırçadan anlayan ve riski seven genç dinamik çalışma arkadaşı Smile
Saygılar
hocam jaguar ı bi yoklayalım diyorum ben...
belki ses gelir. cesur olalım. bu forumda 40 tane uygun fiyatlı ve kaliteli yerli yapım fırça gitmiyorsa...
ne diyeyim bilmiyorum ki... bu forumdakilerin bu forumda olma manası yok o zaman.
Bence gider, alıcı bulunur. eğer 20 lira civarında kaliteli bir fırça olsun ben alırım en az 3 tane.
hatta berberimi kafalarım 10 tane bile alırım.
Saygılar

(29/09/2011, Saat: 23:04) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir seferde 40 fırça riskli ben şimdilik pas diyorum Smile
Arkadaşlar selamlar , forum hayırlı olsun Smile

Danışmak istediğim konu, nasıl merkur 34c gibi yeni başlayanlar için tavsiye verebiliyorsak acaba yine yeni başlayanlar için güzel bir fırça tavsiyesi verebilirmisiniz ? Ebayden yada diğer sitelerden de alınabilir yeterki elimizde bir model simi olsun iyi olduğnudan emin olalım Smile Teşekkürler
aldım ama henüz elime ulaşmadı. o yüzden sadece ustaların tavsiyelerine dayanarak diyorum.
P/F açısından ebaydan frank shaving fırça alabilirsiniz Smile) iantang19821024 adlı kullanıcıdan alacaksınız..
Makine için ise eğer evvelden hiç yaprak jiletli makine kullanmadıysanız önce 10 liraya WS alın derim. sonra da Edwin jagger ya da mühle r89 derim. siz bilirsiniz.
Saygılar

(30/09/2011, Saat: 23:17)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar selamlar , forum hayırlı olsun Smile
Danışmak istediğim konu, nasıl merkur 34c gibi yeni başlayanlar için tavsiye verebiliyorsak acaba yine yeni başlayanlar için güzel bir fırça tavsiyesi verebilirmisiniz ? Ebayden yada diğer sitelerden de alınabilir yeterki elimizde bir model simi olsun iyi olduğnudan emin olalım Smile Teşekkürler
Zaten makine olarak Merkur 33C jilet olarakta ilk seferden Featherla başladım şu ana kadar herşey yolunda Big Grin Tabi daha çok yeni olduğum için diğer jiletleride denemeyi düşünyorum özellikel permasharpı merak ediyorum şu feathera biraz alıştıktan sonra ona bakacağım Smile Neyse konu sapmasın,satıcının ürünlerini inceleyeyim biraz Smile Teşekkürler.

(30/09/2011, Saat: 23:33)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aldım ama henüz elime ulaşmadı. o yüzden sadece ustaların tavsiyelerine dayanarak diyorum.
P/F açısından ebaydan frank shaving fırça alabilirsiniz Smile) iantang19821024 adlı kullanıcıdan alacaksınız..
Makine için ise eğer evvelden hiç yaprak jiletli makine kullanmadıysanız önce 10 liraya WS alın derim. sonra da Edwin jagger ya da mühle r89 derim. siz bilirsiniz.
Saygılar

(30/09/2011, Saat: 23:17)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar selamlar , forum hayırlı olsun Smile

Aralarında en çok satan ürün bu,ne dersiniz arkadaşlar ?

http://www.ebay.com/itm/Finest-Badger-Ha...1030wt_952

Birde şöyle birşey takıldı gözüme aynı anda kargolanabilir Smile

http://www.ebay.com/itm/Frank-Shaving-Sh...1120wt_952
(29/09/2011, Saat: 23:39)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam jaguar ı bi yoklayalım diyorum ben...
belki ses gelir. cesur olalım. bu forumda 40 tane uygun fiyatlı ve kaliteli yerli yapım fırça gitmiyorsa...
ne diyeyim bilmiyorum ki... bu forumdakilerin bu forumda olma manası yok o zaman.
Bence gider, alıcı bulunur. eğer 20 lira civarında kaliteli bir fırça olsun ben alırım en az 3 tane.
hatta berberimi kafalarım 10 tane bile alırım.
Saygılar

(29/09/2011, Saat: 23:04) Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir seferde 40 fırça riskli ben şimdilik pas diyorum Smile

mahşeri bir kalabalık değil 19 üyeli bir forum olduğumuzuda ben hatırlatayım Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,168 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Mühle fırçalar emrah 10 14,275 26/12/2022, Saat: 01:35
Son Yorum: Mert günaydın
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 457,968 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,682 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,388 01/09/2020, Saat: 18:56
Son Yorum: marv
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,987 13/08/2020, Saat: 16:05
Son Yorum: Lord Sparhawk
Information Porsuk Kılı Tıraş Fırçalarının Temizliği papazerigi 51 50,864 14/06/2020, Saat: 00:24
Son Yorum: cavekid
Heart İNCELEME: 2 Band Fırçalar izbe 77 77,630 09/03/2020, Saat: 00:25
Son Yorum: dikdik_s
  Pure tipi porsuk fırçası yumuşatılabilir mi? midheaven 22 24,751 16/02/2020, Saat: 12:10
Son Yorum: U A K

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: