I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl
Evet Arkadaşlar
Şimdi size I Coloniali Mango Oil Shaving soap tanıtmak istiyorum.
Gördüğünüz üzere son derece şık bir toprak kabın içinde geliyor.Kutuyu açtığınızda karşınıza toprak kap,kapağı açtığınızdada karşınıza sabunun kokusunun ve içeriğinin bozulmaması için olsa gerek,alüminyum izolasyon kapağı geliyor.Sabunu daha önce açtığım için bunu fotoğraflayamadım,fakat daha öncede böyle bir şey görmemiştim.Bunun nedenini alüminyum koruma bandını açtığınızda net olarak anlıyorsunuz.
çok basit olarak anlatayım,şu ana kadar kullandığım traş ürünlerinin kokusu en doğal ve giüzel olanı diyebilirim.Nasıl anlatsam,füme ürünler vardır,yemek için olanlardan,onları andırıyor,yada yaş purolar vardır kokusu aşırı güzel olanlardan,birazda onlardan var.Tek kelime ile harika.
Bu sabunla bir kaç defa tıraş oldum şimdiye kadar ve ne zaman tıraş olsam evin içi bile mis gibi bu farklı kokudan nasibini alıyor.

Tıraş performansına gelecek olursak.mangonun verdiği hem kayganlık ,hemde son derece kalite köpüğün verdiği koruma hissi ile tıraşınız tahrişsiz bitiyor.Ama hiç bitmesini istemediğiniz o müthiş koku bir süre daha sizin ile beraber kalıyor.
Nemlendirme konusuna gelince sabunun size" Nemlendirdim ya işte,aftershave gibi gereksiz şeyleri elinden hemen bırak" demesi ile,pırıl pırıl bir şekilde banyodan çıkıyorsunuz.tahriş ön hazırlığa bağlı olarak sıfır.

Arkadaşlar ben genelde içinde Tallow(Donyağı) bulunmayan sabunları sevmem(örnek Mamas Bear,Qed)fakat bu Coloniali şu ana kadarki nadir ürünlerden biri.
Fiyat konusuna gelince bu ürün bana Lordlar Kamarası Mütevelli Heyeti Başkanından hediye geldi.O yüzden alan düşünsün diyorum.Fakat sabun bittiğimdede ilk işim 2 tane daha refill olarak edinip rendeleyip bir büyük kaba basmak olacak.
Terracota sı biraz fantezi, fakat asıl süpriz içindeki küçük sabunda ve onun süper kokusunda.Açıldıktan sonra 24 ay dayanacağının garantiside kutunun altında yazmakta.
Tavsiye edilir,özellikle koku meraklılarına!!!
Saygılar

img0466rb.jpg

img0464u.jpg

img0467olx.jpg
connaught 4ocak ta açılsın siparişe bu da eklenecek. Wink umarım hassas ciltlere uygundur.
Yapmayın böyle şeyler. Al al, koyacak yer kalmadı. Confused
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Canım çekti resmen Big Grin
(29/12/2012, Saat: 00:38)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapmayın böyle şeyler. Al al, koyacak yer kalmadı. Confused
yeni bir ürün aldığımda gözüme fazla görünüp kendimi kötü hissetmemek için arkoları atıyorum Big Grin içim biraz olsun rahatlıyor ama markete gidişte yeni bir arko ne hikmetse poşetin içinde kendine yer buluyor Big Grin
(29/12/2012, Saat: 00:38)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapmayın böyle şeyler. Al al, koyacak yer kalmadı. Confused
Vallaha Hocam ben birazını işyerime falan götürüyorumda dengeleniyor.Yoksa aynı dert bendede var.Hayır ev halkı benim tıraş malzemelerinden abandone oldular.Artık ne yeni ne eski anlayamıyorlar Tongue
fotograflı incelemeler çok güzel

acaba kullandıgınız makine nedir çok kaliteli çekimler özelden yazarmısınız konuyu dağıtmayalım?
Çok ucuz olmamakla birlikte korktuğum kadar da pahalı olmaması sevindirdi biraz Smile connaughtshaving 13.25 £. Ama hassas ciltli bir arkadaş kullanıp yorumlarsa ne güzel olur biraz çakallık gibi oldu ama borç içinde yüzmesem direk alıp denerdim çünkü sabun gerçekten iştah açıcı Angel Blush
Connaught'dan 9 Ocak'ta gönderilen sabun bugün geldi. 5 gün benim için rekor.

Sabun, Bossyje üstadın yazdığı gibi çok güzel kokuyor. Baharatlı bir koku.
Dayanamayıp hemen tıraş oldum, koruması, nemlendirmesi de çok başarılı.

Üstada teşekkürler bu güzel fotoğraflarla,yazıyla gaz verip, alınmasına ön ayak olduğu için. Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Güzel günlerde kullanın
paket takiplimiydi,normalmi?

(15/01/2013, Saat: 00:04)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Connaught'dan 9 Ocak'ta gönderilen sabun bugün geldi. 5 gün benim için rekor.

Sabun, Bossyje üstadın yazdığı gibi çok güzel kokuyor. Baharatlı bir koku.
Dayanamayıp hemen tıraş oldum, koruması, nemlendirmesi de çok başarılı.

Üstada teşekkürler bu güzel fotoğraflarla,yazıyla gaz verip, alınmasına ön ayak olduğu için. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 102,719 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,423 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 35,066 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,635 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,255 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,295 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 28,188 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Osma Shaving Soap bossyje 20 24,798 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,812 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,105 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: