Yaqi Gibbs Replica vs Merkur Progress
İnceleme için teşekkürler. Benimki de yarın elimde olur. Şu an izindeyim sakalları dinlendiriyorum ama izin sonrası ben de progress ile karşılaştırmayı düşünüyordum gerek kalmadı bu sayede.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Komşum çok güzel bir inceleme olmuş. Ayarlı aletlerle aram pek yok ama, alasım geldi desem yeridir. Katana zaten radarımda, onun da incelemesini bekleriz.

Çok teşekkürler.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum bu incelemeyi okuyunca biraz daha fazla heyecanlandım. Ben sıyah saplısını tercih ettim, kendisi şuan yolda bir kaç güne elime ulaşır. Resimlerini paylaşmaya çalışırım.
Elinize sağlık komşum güzel inceleme, güle güle kullanın
Güzel bir inceleme olmuş komşum. Aklımıza sonradan gelecek soruları da cevaplamışsın. Elime geçerse incelemesini yaparım yazmıştın ve gerçekten çok güzel bir inceleme olmuş, elinize sağlık.

Yaqi Gibbs replikanın anladığım kadarıyla tek sıkıntılı yönü agresiflik ayarını değiştirirken diğerlerine göre daha fazla uğraştırması
Bu güzel inceleme için teşekkürler komşum, elinize sağlık.
İnceleme yazısı için elinize sağlık. Merak ediyordum nasıl bir makine diye. Böylece bilgi sahibi oldum.
Merak ettiğimiz bir alet Güzel inceleme teşekkürler
(06/08/2020, Saat: 02:58)3.Perde Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir inceleme olmuş komşum. Aklımıza sonradan gelecek soruları da cevaplamışsın. Elime geçerse incelemesini yaparım yazmıştın ve gerçekten çok güzel bir inceleme olmuş, elinize sağlık.

Yaqi Gibbs replikanın anladığım kadarıyla tek sıkıntılı yönü agresiflik ayarını değiştirirken diğerlerine göre daha fazla uğraştırması

Çok doğru bir konuya değinmişsin Komşum. Ben zaten en mild halinde kullandığımdan ayar değiştirme ile uğraşmadım. Ancak daha agresif ayarlara geçmesi biraz uğraştırıyor. Bir de normalde en kısık ayarda N harfinde duruyor. Bundan bir tık daha agresifinde ise yüzük üstündeki işaretli bölüm, üzerinde 4 rakamı gözüken bölüme geçiyor. Yani aslında ayar mekanizması lineer büyümüyor.
Bir de yüzüğü yerinden çıkardığınızda, tam N nin üzerine değil başka rakamların üzerini işaret edebiliyor.
Kısaca ayar sisteminin ele alınıp daha iyi çalışır hale gelmesi lazım.
@Timor1322 komşum incelemenizi okuduktan sonra Youtube'da biraz gezindim, Rus birisi detaylı video çekmiş. Rusça olduğu için anlaşılmıyor maalesef. Altyazıyı açıp otomatik çeviri yapınca Türkçeleşti altyazı ama o da malum google translate çevirisi Smile Yine de az da olsa bir şeyler yakalanabiliyor. Bahsettiğiniz N harfi olayına da değinmiş. Anlatımınızla beraber görüntü olarak da yer alması açısından affınıza sığınarak videoyu paylaşmak istiyorum. İlgili videoyu Yaqi Gibbs Replica konusuna da ekleyeceğim ama N konusu geçince burada da dursun istedim..

https://www.youtube.com/watch?v=B4XYJp0TnOg

Konu başlığına eklemeyeceğim çünkü o konunun ikinci sayfasında paylaşılmış zaten Smile Neyse, burada da dursun madem.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merkur 34C Heavy Duty Lord Sparhawk 335 366,171 14/10/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: radyoloji
  Yaqi Taraklı Mellon ismailinbiri 48 29,367 19/05/2023, Saat: 03:41
Son Yorum: Andreichu
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,460 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  DLC Yaqi Klasik ismailinbiri 95 68,886 14/03/2023, Saat: 23:26
Son Yorum: kaankkaraman
  R41 vs Yaqi Knight Helmet howardroark 7 2,801 20/12/2022, Saat: 17:12
Son Yorum: Bakkal
  Merkur Progress linguist 1,025 770,211 13/12/2022, Saat: 13:14
Son Yorum: Mecanica
  Yaqi Agamemnon: nâm-ı diğer, 'DOCS' "Double Open Comb Slant" mtcn77 60 26,832 14/04/2022, Saat: 14:03
Son Yorum: yucelyilmaz
  Yaqi Gibbs Replica CK89 87 39,954 24/03/2022, Saat: 19:35
Son Yorum: Hseyin
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 319,451 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Merkur 38C Barber Pole Eskiuyebyr 40 43,573 25/10/2021, Saat: 17:34
Son Yorum: Ciyus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: