Astra Superior Platinum (Yeşil)
(04/06/2020, Saat: 07:41)KurtaranS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumdaki yorumlardan yola çıkarak, Rimei ile kullanmaya başladım ve sonuç gerçekten benim için çok rahat ve temiz bir tıraş oldu. Tavsiye derim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rimei ile olan uyumunu bende çok beğeniyorum komşum. Ama daha üst sınıf ürünler kullandıkça elim rimei ye gitmiyor Smile

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Feather dahil 12 farklı marka jileti 3 farklı alette denedim,belki basit gelebilir bu jilete bu övgü olmas diye ama cilt uyumu.Bir jilet her alete her sakal uzunluguna uygun olurmu yesil astraysa olur.Bendeki etkisi bu tam guvenli liman.Keskinlik orta,konforlu,çekiştirme yapmayan,tahriş yanma yasatmayan,fiyatının üstünde bir ürün
(05/06/2020, Saat: 04:54)noneed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather dahil 12 farklı marka jileti 3 farklı alette denedim,belki basit gelebilir bu jilete bu övgü olmas diye ama cilt uyumu.Bir jilet her alete her sakal uzunluguna uygun olurmu yesil astraysa olur.Bendeki etkisi bu tam guvenli liman.Keskinlik orta,konforlu,çekiştirme yapmayan,tahriş yanma yasatmayan,fiyatının üstünde bir ürün

Kesinlikle bendede öyle komşum.Bende çok sevdim tüm eltlerime uyuyor ve konforlu yeterli keskinlikte.
Kartallar yüksekten uçar
(04/06/2020, Saat: 15:43)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rimei ile olan uyumunu bende çok beğeniyorum komşum. Ama daha üst sınıf ürünler kullandıkça elim rimei ye gitmiyor Smile

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Komşum çok haklısın, bu akşam dediğine geldim. Fatip gentile ile yeşil astrayı kullandım. Ve sonuç harika bir uyum oldu. Bayılıyorum bu bıçağa, üretiminde sorun olmazsa ömürlük bir alışkanlık olur benim için.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Daha önce birkaç kere deneyip memnun kalmamıştım, son tıraşımda game changer 0.84 ile denedim tahrişsiz ve temiz bir tıraş çıkardı, beni baya memnun etti.
Severek kullanıyorum. Cildi yormuyor. Çok keskin değil, cildi yormuyor, konforlu ama çok keskin değil. Kullan at jiletlerimden.
Çok beğendiğim bir jilet, keskinlik ve konfor dengesi gayet güzel. Hem yormuyor hem de güzel tıraş veriyor. Özellikle orta agresif aletlerle çok uyumlu buluyorum.
(12/06/2020, Saat: 11:30)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok beğendiğim bir jilet, keskinlik ve konfor dengesi gayet güzel. Hem yormuyor hem de güzel tıraş veriyor. Özellikle orta agresif aletlerle çok uyumlu buluyorum.

+1

Tek olumsuzluğu sakallar daha erken uzuyor.
(15/11/2019, Saat: 10:26)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çarşamba günü 3 günlük sakalımda Yeşil Astra jileti Baili BD176 ile kombine ettim ve son zamanlarda yaşadığım en muazzam tıraşı yaşadım. Elbette köpüğün de etkisi oldu ama aletle jiletin uyumu enfesti. Bir ara bu jiletle dargınlığım olduysa da son zamanlarda aramızı düzelttik.

Sn. @ahbap uzunca bir zaman önce yazmış olduğunuz bu gönderi için teşekkürler. Bugün Baili BD176 ile denediğim Yeşil Astra iyi sonuç verdi.

Yeşil Astra farklı tıraş aletleri ile denediğimde hep kaşıntı yarattı. Farklı platinium kaplı jiletlerde voskhod, GP vs.. gibi bu kaşıntıyı yaşamıyordum. Ancak Yeşil Astra hep bir kaşıntı yaşatıyordu (ikinci kez kullanımlarımda da).
Belki de doğru makine - jilet eşleşmesini yapmıyorumdur diye bir yandan deniyor bir yandan da forumu okurken bu gönderinizi gördüm.

Yeşil Astra'ya bir şans daha vereyim dedim.

Şu anda mükemmel bir tıraş deneyimi yaşadım. Kaşıntı yok. Bu akşam olursa veya olmazsa ayrıca yazacağım. Ancak gerçekten çok rahat bir tıraş deneyimi oldu. Elimde ki Yeşil Astra'ları bitse de kurtulsam gözüyle bakarken, şimdi elimdeki iki kutu bir anda kıymete bindi.

Bu arada Baili 176 ile Gillette Platinium'un da muhteşem uyumlu olduğunu gözlemledim, deneme şansınız olduysa sizin de GP - Baili176 uyumu hakkında fikrinizi öğrenmek isterim.

Tekrar teşekkürler,
(13/06/2020, Saat: 13:15)Timor1322 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sn. @ahbap uzunca bir zaman önce yazmış olduğunuz bu gönderi için teşekkürler. Bugün Baili BD176 ile denediğim Yeşil Astra iyi sonuç verdi.

Yeşil Astra farklı tıraş aletleri ile denediğimde hep kaşıntı yarattı. Farklı platinium kaplı jiletlerde voskhod, GP vs.. gibi bu kaşıntıyı yaşamıyordum. Ancak Yeşil Astra hep bir kaşıntı yaşatıyordu (ikinci kez kullanımlarımda da).
Belki de doğru makine - jilet eşleşmesini yapmıyorumdur diye bir yandan deniyor bir yandan da forumu okurken bu gönderinizi gördüm.

Yeşil Astra'ya bir şans daha vereyim dedim.

Şu anda mükemmel bir tıraş deneyimi yaşadım. Kaşıntı yok. Bu akşam olursa veya olmazsa ayrıca yazacağım. Ancak gerçekten çok rahat bir tıraş deneyimi oldu. Elimde ki Yeşil Astra'ları bitse de kurtulsam gözüyle bakarken, şimdi elimdeki iki kutu bir anda kıymete bindi.

Bu arada Baili 176 ile Gillette Platinium'un da muhteşem uyumlu olduğunu gözlemledim, deneme şansınız olduysa sizin de GP - Baili176 uyumu hakkında fikrinizi öğrenmek isterim.

Tekrar teşekkürler,
Rica ederim, çok sevindim tıraşınızın keyifli ve sorunsuz geçmesine. Sıhhatler olsun.

Bir süre önce Baili BD176'yı elden çıkartmıştım. Bir gün yeniden edinirsem, dediğimiz eleştirmeyi mutlaka yapacağım :-)

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette platinum esevetnov 88 61,421 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 187,890 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 257,423 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 44,065 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 106,100 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,682 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,539 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 544,600 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,723 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,087 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: