İMPA Ticaret
Mustafa Bey
Crest 3d Diş macunu stoklarda gözükmüyor ama elinizde var mı ?
YA da ne zaman gelir ?,
(21/05/2020, Saat: 18:05)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun Mustafa Bey. Bilirsiniz, hiç acelesi yok benim için. Sizden bir Feather As-d2 almıştım birkaç sene önce. Daha ona sıra gelmedi

Sözün bittiği yere getirdiniz konuyu Smile
Sağlıkla kullanmak nasip olsun...

~SB

(23/05/2020, Saat: 18:25)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey
Crest 3d Diş macunu  stoklarda gözükmüyor ama elinizde var mı ?
YA da ne zaman gelir ?,

Stoğumuzda yok malesef.
Birkaç yurtiçi tedarikçimde var, uçuk rakamlardan bahsediyorlar bende almıyorum.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
8f0964c83e3487f00db936f3bc8950c6.jpg

Mustafa bey teşekkürler. Kargoyu şube teslim istemiştim eve geldi biraz zor oldu ama çok teşekkür ederim bugün geleceğini tahmin etmiyordum

"I can guarantee the closest shave you'll ever know"
Sweeney Todd
Mustafa Bey, kredi kartı elimde alışverişlerimi yapıyorum. Sizin sitenizdeki sepet öylece duruyor maalesef. Kaç ay oldu, bu meseleyi çözmenizi rica ediyorum. İyi bayramlar. Saygılar.
Saygılar.
(25/05/2020, Saat: 00:09)Muhibbi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, kredi kartı elimde alışverişlerimi yapıyorum. Sizin sitenizdeki sepet öylece duruyor maalesef. Kaç ay oldu, bu meseleyi çözmenizi rica ediyorum. İyi bayramlar. Saygılar.

Kredi kartı meselesine bende katılıyorum. İyizico veya benzeri bir ara hizmet sunucusu ile tez zamanda cozmen dilegiyle Mustafa kardesim.
Tişikkirlir Sipirmin.
Evet. her zaman nakit şansı olmuyor alıcının. bu kadar çaba ile bir yer edinen Mustafa Bey'in bence de bu meseleyi çözmesi hem onun için hem bizler için iyi olacak.
(25/05/2020, Saat: 06:38)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kredi kartı meselesine bende katılıyorum. İyizico veya benzeri bir ara hizmet sunucusu ile tez zamanda cozmen dilegiyle Mustafa kardesim.

Yaşamak şakaya gelmez,
büyük bir çiddiyetle yaşayacaksın.

Nazım HİKMET
(25/05/2020, Saat: 16:40)Mükremin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet. her zaman nakit şansı olmuyor alıcının. bu kadar çaba ile bir yer edinen Mustafa Bey'in bence de bu meseleyi çözmesi hem onun için hem bizler için iyi olacak.
Mustafa Bey;

Hayırlı bayramlar (+1)
Öncelikle kredi kartı ve olursa keşke taksit olsa satışlara olumlu bir şekilde yansır bence.
mustafa bey merkür 34 gold modeli stoklara gelir mi acaba ?
Kredi kartı iyi kolay dertsiz. O eft bilgilerini girdiğin an akla düşen '25. sabuna gerçekten ihtiyacım var mı?' şüphesi çok alışverişin tadını kaçırdı ya. Çeşitli forumlardaki kişiler bile artık kredi kartı ile satış yapıyorken impa ticaret acaba niye halen bu sorunu çözemiyor.
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,510 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,327 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,301 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: