İMPA Ticaret
(20/05/2020, Saat: 22:15)quasimodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum siz böyle deyince aklıma bu video geldi Smile Kargolar çok yoğun sanırım bir haftadır dağıtım bekleyen bir ürünüm var benim de.

https://youtu.be/BiyM8TrqyiA

İşim gereği kritik ve hayati önem taşıyan soguk zincir ürünler sevkettigimiz ve İstanbul harici tüm ürünler kargoyla gittiği için fena derecede muzdaribim.
Kargolar geçici elemanlar almışlar. ( bu dönem işsiz kalan garson vb gibi onlar adına sevindirici. ) zarf koli başı 2 -2,5 lira veriyorlar. Kişiyede 100-150 koli zarf veriyorlar. 1 haftalık paraları içerde kalıyor. Paralarını bir hafta sonra alarak devam ediyorlar. İsi bıraksalar bile hakedişlerini bir hafta sonra alıyorlar. Buna rağmen yetişemiyorlar. Vip acil teslim kullanarak sorunu çözmeye çalışıyoruz.
Mesela Sakızağacı şubesinin dağıtma kapasitesi 1500 koli. Ama bekleme merkezinde 6000 koli var.
Bekleme merkezinden şubeye 1500 koli gönderiyorlar ki 6000 bitene kadar eklenenler bonus.
Yasaklı günlerde Cumartesi pazar bile çalışıyorlar ona rağmen durum bu. Allah düşürmesin bunlara ?
Bu dönem yurtiçi ve Aras harici kargolar daha avantajlı ve en uzak bölge teslimatı 2 gün olan ülkemde 10 günde gelse bile kargonun ulaştığına şükretmek lazım. Sürekli aynı kargodan gelen ürünleriniz varsa gelen elemana bir çay içersin diye bahşiş bırakmak bile size avantaj sağlar.

Mustafa bey size kolaylık diliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Şu dönemin en büyük iki kahramanı var bence,

1- Sağlık Çalışanları, 2- Kargocular

(21/05/2020, Saat: 04:28)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu dönemin en büyük iki kahramanı var bence,

1- Sağlık Çalışanları, 2- Kargocular

Market çalışanlarını da unutmamak lazım.
Son mesajımdan buraya kadar yazılanların hepsine katılıyorum.
Allah'tan üyelerimiz covid günlerinde olur diyerek anlayışla karşılıyor , 10-15 günde teslim edilmiş veya hiç teslim edilmemiş (kayıp) gönderilerimiz var.
Kayıp paketlerin hepsini tekrar yapıp sevk ettik ama onlarında teslim süreleri ertesi gün olmayabilir. 4 günlük karantinadan çıktık, tüm Türkiyenin paketleri kargolara yığıldı , 3 mesai günü vve ardından tekrar 4 günlük karantina olacak. Bu ara teslimat süreleri çok daha uzayabilir.
Kargolarımızın ertesi gün teslim edilemesinin nedenleri :
- Alıcı şube elemanında virüs tespit edilmiş , karantinada (genelde yurtiçi kargonun şubeleri karantinaya alınmış)
- Alıcı şube kotasını doldurdu,sistemi kapalı, ertesi gün sisteme girilecek
- Aktarma merkezi kotasını doldurdu , tüm sistemler yarın açılacak

Kargodaki yığılmalar herzaman olan bir durum değil ,siparişinin aciliyeti olan üyelerimizden özür dilyoruz , bu sıkıntılı günleri sağduyu ile birbirimize yardımcı olacak şekilde geçirmemiz yardımcı olanlara teşekkür ediyoruz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Mustafa bey dükkanda olupta sitede olmayan ürünler var sanıyorum.Güncelleme yapılacak mı?
(21/05/2020, Saat: 05:10)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa bey dükkanda olupta sitede olmayan ürünler var sanıyorum.Güncelleme yapılacak mı?

Tıraş ürünü olarak kayda değer sitede olmayan ürün yok İbrahim bey.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Ticimax sisteminde geçici bir arıza sözkonusu.
umarım kısa sürede çözülür.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Ben az önce sipariş verdim ama güme gitmemiştir herhalde?

Yakın zamana kadar pahalı bulunan Gamechanger ailesi bundan sonra kapışılır herhalde deyip en farklısı Jaws Abisini ısmarladım bakalım.

~SB
(21/05/2020, Saat: 12:08)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben az önce sipariş verdim ama güme gitmemiştir herhalde?

Yakın zamana kadar pahalı bulunan Gamechanger ailesi bundan sonra kapışılır herhalde deyip en farklısı Jaws Abisini ısmarladım bakalım.

~SB

Şuanda sıkıntı yok , açıldı . Siparişinizi gördüm , güme gitmedi Smile
Teşekkür ederiz.
Bayramdan önce ulaşırsa şanslı gruptasınızdır Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Sağolun Mustafa Bey. Bilirsiniz, hiç acelesi yok benim için. Sizden bir Feather As-d2 almıştım birkaç sene önce. Daha ona sıra gelmedi

~SB

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,947 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ impaticaret 17 59,484 25/01/2018, Saat: 13:15
Son Yorum: protti
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,368 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: