Wholly Kaw - Post Shave Kralı
(20/01/2019, Saat: 17:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi bosverin kokuyu falan, sabunda koku 10 dakika sonra yok. Performansa bakın. Varmı boyle yumusacık bir cilt, Gorunmez bir tabaka gibi kaplayan AS nin alkolunu bile hissettirmeyen bir koruma. Harika bir sabun.
+Kayganlık da cabası..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Bugün monaco ile tıraş oldum. Çok merak ettiğim mdc - wholly kaw karşılaştırmasıni kendi adıma yapayım.
Koku=mdc çok daha iyi
Köpük performansi=mdc daha iyi
Kayganlik=wholly
Tıraş sonrasi=açık ara wholly
Aynı şartlarda (günlük, progress 3-1 ayar iki perde, duş sonrası, aynı fırça) wholly daha güzel bir tıraş veriyor
@gidakontrol
Cok guzel karsılastırma yapmıssınız, kesinlikle katılıyorum.
Koku olayı subjektif, monaco'nun kokusunu daha sevdiydim.
Şu sabunun yeni serisi çıkmış, siero base
Peyniraltı suyu ( whey) kullanılmış
Öve öve bitiremiyorlar Smile
Kokulardan anladığım kadarıyla Fougere mania çekilir bir şey diğerleri biraz sert kokular galiba .
Var mı deneyen edinen komşumuz .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(07/05/2020, Saat: 22:56)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu sabunun yeni serisi çıkmış, siero base
Peyniraltı suyu ( whey) kullanılmış
Öve öve bitiremiyorlar Smile
Kokulardan anladığım kadarıyla Fougere mania çekilir bir şey diğerleri biraz sert kokular galiba .
Var mı deneyen edinen komşumuz .

Ben kullandim komsum.
Eski seriye gore icerik cok iyi noktaya gelmis. Ama performans olarak arada ucurum gormedim sahsen.
Kalin kopuk yine bu seridede olmuyor amma velakin kalite kopuk olusuyor. Kayganlik ve tiras sonrasi oldukca iyi. Ama koruyuculugu bence cokta ust seviyede degil. Bana gore genel performansta grooming dept. Sabununun 2 tik gerisinde. Boyle dedigime bakmayin gercekten iyi ama usa’daki sabunlarin (denedigim baya cesit var) krali grooming dept

Koku olarakta iclerinde en hafifi fougere mania ama ne hafif ne agir bir koku, orta seviyelerde. Ki zaten cok karmasik koku profiline sahip sabun yapiyorlar.
Teşekkürler komşum Bilgi için
Ben bununla Bartister nın “yağmur sonrası toprak” kokan sabunu çıkmış ikisi arasında gidip gelirken şimdi araya grooming de girdi , güzel kafa karışıklığı Smile
(07/05/2020, Saat: 23:51)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum Bilgi için
Ben bununla Bartister nın “yağmur sonrası toprak” kokan sabunu çıkmış ikisi arasında gidip gelirken şimdi araya grooming de girdi , güzel kafa karışıklığı Smile

Barrister and Mann Shaving Soap, Petrichor'i aldim ben, daha elime ulasmadi.
Barrister da baya iyi sabun. GroomingDept, Wholly Kaw, Ethos, Barrister hepsi cok iyi.
Koku olarak Decleration'i ve A&E yi daha cok begeniyorum.
Dolabımda tek sabunluk yer var , bitirdilkçe sırayla alacağım
Petrichor u kokudan dolayı mutlaka alırım
Siera serisinden wholy kaw ve grooming de sıraya girdiler biteceklerin yerine Smile
(08/05/2020, Saat: 00:56)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dolabımda tek sabunluk yer var , bitirdilkçe sırayla alacağım
Petrichor u kokudan dolayı mutlaka alırım
Siera serisinden wholy kaw ve grooming de sıraya girdiler biteceklerin yerine Smile

@MetsGo
Petrichor'in kokusu yeni bicilmis cim kokusu, Wholly Kaw'un herhangi bir kokusu bundan daha guzel.

B&M 42'si cok ovuluyor, limitli seri idi ama tekrardan cikaracak.
https://www.italianbarber.com/products/b...aving-soap
Teşekkürler Cem , bir kaç yorumda kokunun adı ile alakası olmadığını gördüm . Wholy kaw devam o zaman , yanına grooming de eklerim bir adet , turkoğlum komşumuz diyorsa pişman etmeyecektir .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP Creator 232 102,125 22/08/2023, Saat: 22:36
Son Yorum: Men-Sup
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 32,209 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 34,972 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 18,487 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,912 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 29,154 22/04/2021, Saat: 22:20
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 23,678 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,054 28/05/2020, Saat: 09:32
  Musgo Real Shave Soap - ( Don't Touch It) fasulity 20 21,718 06/07/2017, Saat: 21:43
Son Yorum: marek
  I Coloniali Mango Oil Shave Soap in Terracotta Bowl eggman 200 173,390 02/02/2017, Saat: 14:05
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: