En Son Ne Aldınız ?
(30/04/2020, Saat: 01:45)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum öneri için çok teşekkür ederim. Bunu sipariş ettim gelsin bakalım.
https://www.hepsiburada.com/wahl-79305-d...SwEALw_wcB
İyi günlerde kullan kardeşim elinde eskisin.

Tıraş olmaya geliriz artık sana

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(30/04/2020, Saat: 01:45)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum öneri için çok teşekkür ederim. Bunu sipariş ettim gelsin bakalım.
https://www.hepsiburada.com/wahl-79305-d...SwEALw_wcB

Güle güle kullanın üstadım
@tarkaner sen gel yeter abi, yalnız bunlar boxer motor gibi biraz sesli imiş keyfini kaçırmaz inşallah Smile
@mustbe sağolasın komşum, üçlü aynaydı asmasıydı menteşesiydi derken uğraşmaya değmez diyerekten gelir gelmez hanıma verecem, bakalım ne olacak vaziyet Big Grin
(30/04/2020, Saat: 05:17)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tarkaner sen gel yeter abi, yalnız bunlar boxer motor gibi biraz sesli imiş keyfini kaçırmaz inşallah Smile
@mustbe sağolasın komşum, üçlü aynaydı asmasıydı menteşesiydi derken uğraşmaya değmez diyerekten gelir gelmez hanıma verecem, bakalım ne olacak vaziyet Big Grin

Şekil olmasın tek numara olsun dersen gerek yok üstad. Ben üstleri 4 numara gibi yanları 1 2 3 şeklinde kestim. Çok zaman aldı ama oluyor. Arkama ayna koydum bakarak keserim diye ama o daha zorlaştırıyor. Bi elim kafamda diğeri onu takip ederken her yeri eşit kestim. Ara ara hanımı çağırıp olmuş mu kalan yer var mı iz var mı diye sordum öyle yardım aldım. Enseyi de DE aletle aldı sağolsun mis gibi oldu.

Şimdiden sıhhatler olsun bütün çevrem yarın askere gidecek gibi oldu Big Grin
@Ibra35 komşuma özenli paketlenmesi için teşekkür ederim.

RSS09e.jpg

gO6AFp.jpg
Keyifli tıraşlar komşum.Zevkli tıraşlar seni bekliyor, farklı güzel tıraş deneyimlerin olacak.
(30/04/2020, Saat: 15:15)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ibra35 komşuma özenli paketlenmesi için teşekkür ederim.
b7c7027630364391ea97b884b92d40d2.jpg
Baili bd179 aldım gerçekten parlaklıgı göz Alıcı
Ej de89 76 gr
Baili bd179 71gr
Ağırlıkları yakın kalite hissiyatı güzel
Dedigim gibi farklı bir krom aşırı parlak

64f81a0df98af864340b53f04d7711e0.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
IMG-20200502-WA0001.jpg

Herkese yeni ürünleri hayırlı olsun , özenli paketleme için impa ticaret'e teşekkürler Smile
(29/04/2020, Saat: 01:19)seydibaba Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu makineden ben de aldım razorustan. Henüz elime ulaşmadı. Moser 1400 var ama uzun tarak bulamadım. 25mm kalmamış piyasada. Bu üründe 40mm ye kadar tarak var. Almış olmam da biraz da bu etkili oldu. Bir de moser üretimi olmasına güvenerek aldım, bakalım nasıl çıkacak.

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yorumlarınızu bekliyoruz

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: