En Son Ne Aldınız ?
(28/04/2020, Saat: 23:51)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Razorus

Her zamanki gibi muhteşem bir paketleme, harika iletişim, çam sakızı armağan..
Bu işin sadece "çantacılık" olmadığını, tüm yasalara ve kurallara; dahası, tüm sağlık koşullarına uyan ürünleri keyfimize sunduğunu bir kez daha gördüm.

Bu işi keyif için yapan, para kazanmak için öylesine takılmayan, "esnaflık"tan öte iletişimin ve saygının ne olduğunu bilen, kaliteli ürünleri en donanımlı şekilde bizlere bildiren bir firma var karşımızda.

Geleneksel tıraş için daha ne olsun,

Komşum hayırlı olsun Smile

Makine hakkında ilk izlenimlerinizi alabilir miyiz? Fotoğraflarında dış materyalinin kalitesi çok da yeterli değil gibi görünüyor ama bilemedim ele alıp incelemek lazım Smile
Bu makineden ben de aldım razorustan. Henüz elime ulaşmadı. Moser 1400 var ama uzun tarak bulamadım. 25mm kalmamış piyasada. Bu üründe 40mm ye kadar tarak var. Almış olmam da biraz da bu etkili oldu. Bir de moser üretimi olmasına güvenerek aldım, bakalım nasıl çıkacak.

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Selamlar forumda yeniyim son 15 günde aldıklarım bunlar. Fiyatlarını yazabilirim isteyen olursa.
yaseeJ.jpg
Kartallar yüksekten uçar
0bd149b5f8f25576331164e5f8d7eb4f.jpg
ryoHUS.jpg
Zorsakal komşumuzdan 37c slant.
@klasik63 özellikle gül kokulu more for you sabun iyi bir tercih olmuş, güle güle kullanın yeni ürünlerinizi.
@klasik63 hayırlı olsun komşum yerli piyasada ne var ne yok toplamışsın esnafa iyi kazandırmışsın
Teşekkürler komşularım arkolar dışındakileri piyasada bulmak zorlasmis baya. Jiletli alet tima orak ve Yuma var tek tük onlarda da tima(5tl) kozmetik olarak iyi görünüyordu aldım şap ve kantasi sadece 1 yerde rastladım yeşil Astra jilet 100 lu 32 TL den aldim more for you sabunu beğendim 4.5 TL ve kurutmasi arkoya göre iyi ama arko ile daha stabil krem köpük elde ettim.Tabibyeni olduğum için deneye deneye gidiyorum kombinasyonlar yapip.
Kartallar yüksekten uçar
[img]AIOh3A.jpg[/img]
ne mutlu türküm diyene !
(27/04/2020, Saat: 19:01)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://m.n11.com/moser-1173-0250-opal-p...gLuaPD_BwE

Üstadım normal moser den daha fazla ayarı varmış mandalinda . Normaline 250 den fazla verecekseniz bunu da değerlendirebilirsiniz diye düşünüyorum

Komşum öneri için çok teşekkür ederim. Bunu sipariş ettim gelsin bakalım.
https://www.hepsiburada.com/wahl-79305-d...SwEALw_wcB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: