En Son Ne Aldınız ?
@blueshadov

Komsum guzel urun almısın. Bende cok olmasada arada kullanıyorum onu. Hayırlı olsun, Zevkli tırasların olsun.
Tişikkirlir Sipirmin.
@dikdik_s sağolun komşum
(22/04/2020, Saat: 14:31)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @zorsakal komşum kullanma imkanınız olduysa eğer yolma çekme var mı keserken ? Moser 1400 almaya niyetim var, bunun için tereddütte kaldım alıp almama konusunda.

komşum makineyi saçımda kullandım..güzel kesti..ev kullanımı için yeterli..dediğim gibi aparatları çok..favori için,burun kılları için başlıklar var ayrıca..hatta sakal için de var (bizi ilgilendirmese de )..ben memnun kaldım..
446141978eb969b690a528c2d2b1c821.png

Dün berber toptancılarından aldm

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@zorsakal bilgilendirme için teşekkür ederim komşum. Tercihimi uzun ömür ve sadeliğinden ötürü moserden yana kullanacağım sanırım.
(27/04/2020, Saat: 17:11)Samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @zorsakal bilgilendirme için teşekkür ederim komşum. Tercihimi uzun ömür ve sadeliğinden ötürü moserden yana kullanacağım sanırım.

https://m.n11.com/moser-1173-0250-opal-p...gLuaPD_BwE

Üstadım normal moser den daha fazla ayarı varmış mandalinda . Normaline 250 den fazla verecekseniz bunu da değerlendirebilirsiniz diye düşünüyorum
EAxkz5.jpg
Sabunumuz olsun dedim

76da25485300e55b84b99730910d794a.jpg

~SB
Migros Sanalmarketten oldspice whitewater aldım 20 TL ye bugün geldi hem de porselen şişede geldi, plastik gelir diye tahmin etmiştim porselen şişeyi görünce çok mutlu oldum, tavsiye edilir sevenler için orijinal kokusu da vardı
@Razorus

e5UOHy.jpg

Her zamanki gibi muhteşem bir paketleme, harika iletişim, çam sakızı armağan..
Bu işin sadece "çantacılık" olmadığını, tüm yasalara ve kurallara; dahası, tüm sağlık koşullarına uyan ürünleri keyfimize sunduğunu bir kez daha gördüm.

Bu işi keyif için yapan, para kazanmak için öylesine takılmayan, "esnaflık"tan öte iletişimin ve saygının ne olduğunu bilen, kaliteli ürünleri en donanımlı şekilde bizlere bildiren bir firma var karşımızda.

Geleneksel tıraş için daha ne olsun,
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: