Tıraş Tahrişlerinin Tedavisi
(27/08/2019, Saat: 22:27)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hametol Cilt bakım Kremide cildin toparlanmasını sağlıyor komşular hemde az yağlı bir cilt hissediyorsunuz önerebilirim. İçinde cadı fındığı, B5 ve Shea yağı bulunmaktadır.

+1
İki tüp bitirdim. İki çeşidi de birbirinden güzel kremlerdi. Onarıcı olanı bir tık daha iyi gibi geldi.
Nedir, ne değildir?
(28/08/2019, Saat: 00:09)ismailinbiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1
İki tüp bitirdim. İki çeşidi de birbirinden güzel kremlerdi. Onarıcı olanı bir tık daha iyi gibi geldi.

Evet komşum, onarıcı bakım kremi daha az yağlı biraz daha yazlık, kış için cilt bakımı kullanılabilinir.
bepanten tek geçerim. kremi özellikle günlük kullanılabilir. Ama traş sonrası kuruluk döküntü vb varsa merhemi mucize gibi geliyor.
(07/09/2019, Saat: 01:06)Vincent_Lord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bepanten tek geçerim. kremi özellikle günlük kullanılabilir. Ama traş sonrası kuruluk döküntü vb varsa merhemi mucize gibi geliyor.

Bepanthen olarak değil. Artık bepanthol ismiyle üretiliyor komşum o kremler bilginize. Bepanten diye arayan arkadaşlar bulamaz o yüzden belirtmek istedim. Smile
Merhaba, geleneksel tıraşta yeni sayılırım. Ancak tıraşta eskiyim. Cool

Her ne kadar köpük, tıraş kremi ve losyonlarını sevmesem de (çubuk sabun hariç) Arko' nun tıraş sonrası sensitive kremi bence emsallerine göre çok çok iyi. Kendisi zaten meşhur:

vaA29m.jpg

Perma Sharp ile yaşadığım facia sonrası boynumun inanılmaz şekilde tahriş olmuş olan bölgesine özellikle kalın bir tabaka halinde sürüp beklettim. (Yaklaşık 2 saat) Abartmıyorum 5-6 saat içinde hiçbir şey kalmamıştı. Önemli olan kalın bir tabaka şeklinde sürülmesi.
Tahrişe etkisi nedir bilmiyorum ama arko comfort koku olarak bende severek kullanıyorum.
Voskhod  Jilet adamdır!
(07/09/2019, Saat: 05:24)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bepanthen olarak değil. Artık bepanthol ismiyle üretiliyor komşum o kremler bilginize. Bepanten diye arayan arkadaşlar bulamaz o yüzden belirtmek istedim. Smile

haklısın komşum. Eski alışkanlık işte. Yaşlar o kadar küçük değil artık Wink
Cildim hassas ve tahrişe açık,bir ara cildiyeciye sorduğumda sakallarımın kalın ve sert olduğunu,derimin gözeneklerinin dar ve hassas olduğunu traş sonrası tahriş karşıtı balsam vs kullanmamı söylemişti. bundan birkaç sene önce Nivea Formen Anti-Irritation After Shave Balm 100 ml Tıraş Sonrası Balsam kullanıyordum ve çok memnundum anladığım kadarıyla piyasadan kaldırılmış,sebebi belli değil,daha sonra Gillette Balm Mach3 Tahrişe Karşı 50 ml kullanıyordum bu üründen nivea kadar memnun kalmasamda idare ediyordu,şu anda bu ürünlerin hiçbirisi bulunamıyor,diğer hassas ciltler için aldığım balsamların hiçbiri yüzümü rahatlatıp diğer traşa kadar cildimi hazırlamıyor,tahriş karşıtı ürün olarak tavsiyelerinizi bekliyorum...
Merhaba komşum,bazen tıraş sonrası tahriş sorunum olduğunda memnun kaldığım ürünler şunlar.Bu ürünleri indirimli olduğu zamanlarda aldım.Sende indirimli fiyatlarına göre deneyip doğru olan ürünü bulabilirsin.Gillette Mach 3 şaşırtıcı derece çok memnun kaldığım üründür.Birde kullanmadım ama Arko Anti-Irritation var.Bu ürünü yurtdışı için üretiyormuş iç piyasada raflarda yok.Şuan n11'de bulunabiliyor sanıyorum.

Gillette Mach 3 balsam
Sebamed tıraş sonrası balsam
Yves Rocher Hassas Ciltler için Tıraş Sonrası Balsam
NIVEA MEN Men Yüz Ve Kirli Sakal Balsamı
(25/03/2020, Saat: 03:01)sensei111 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cildim hassas ve tahrişe açık,bir ara cildiyeciye sorduğumda sakallarımın kalın ve sert olduğunu,derimin gözeneklerinin dar ve hassas olduğunu traş sonrası tahriş karşıtı balsam vs kullanmamı söylemişti. bundan birkaç sene önce Nivea Formen Anti-Irritation After Shave Balm 100 ml Tıraş Sonrası Balsam kullanıyordum ve çok memnundum anladığım kadarıyla piyasadan kaldırılmış,sebebi belli değil,daha sonra Gillette Balm Mach3 Tahrişe Karşı 50 ml kullanıyordum bu üründen nivea kadar memnun kalmasamda idare ediyordu,şu anda bu ürünlerin hiçbirisi bulunamıyor,diğer hassas ciltler için aldığım balsamların hiçbiri yüzümü rahatlatıp diğer traşa kadar cildimi hazırlamıyor,tahriş karşıtı ürün olarak tavsiyelerinizi bekliyorum...
ıbra35 teşekkür ederim,diğer arkadaşlarında tavsiyelerini bekliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyaları calexico 59 59,990 30/05/2021, Saat: 12:50
Son Yorum: Schumi
  Arko tiras kolonyalarinin kokulari nikitherat 15 13,177 29/05/2021, Saat: 14:45
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş sonrası kaşıntı Bruker 37 50,645 17/03/2021, Saat: 17:54
Son Yorum: Serjames
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 32,867 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Marmara tıraş kolonyası Arko sabun kokulu mennan 15 6,361 25/01/2021, Saat: 19:26
Son Yorum: Ricochet
  Tıraş Harici Balsam Kullanmak aerials 7 5,135 07/10/2020, Saat: 00:36
Son Yorum: marv
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,190 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Proraso tiras sonrasi balm - yulaf ve yesil cay Saltuk 26 20,707 10/09/2020, Saat: 23:22
Son Yorum: marv
  Nivea Tıraş Sonrası Balsam DelikanliTiras 38 35,999 04/06/2020, Saat: 12:14
Son Yorum: aliyuksel
  Gratis'te bulunan ORİEN marka Tıraş Kolonyaları AsakiR 8 5,761 17/05/2020, Saat: 16:03
Son Yorum: Serjames

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: