VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 2. Versiyon
(17/02/2020, Saat: 23:03)ek_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de sonunda sandalwood esansli olanindan siparisimi az once verdim. Heyecanli bekleyis basladi Smile
30 TL kargo dahil fiyati da kacirmadigima mutlu oldum.
Simdiden tesekkur ederim Osman Bey
Hayırlı olsun dostum. İyi günlerde kullanın.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üstadım vol1 ile vol 2 arasında tam olarak nasıl iyileşmeler var
Tıraş aleti  
(17/02/2020, Saat: 23:56)Gungordum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım vol1 ile vol 2 arasında tam olarak nasıl iyileşmeler var
Versiyon 2.0 da kayganlık,nemlendirme ve koruyuculuğu geliştirdik. Versiyon 1 de iyi bir tıraş sabunu onu da keyifle kullanabilirsiniz.

(18/02/2020, Saat: 08:44)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Versiyon 2.0 da kayganlık,nemlendirme ve koruyuculuğu geliştirdik. Versiyon 1 de iyi bir tıraş sabunu onu da keyifle kullanabilirsiniz.

Kesinlikle abim bende acı bademli var versiyon 1 mis gibi kokuyor bitti bitecek
Tıraş aleti  
VIP traş sabunu ile buluşmamız yaklaşık 2 hafta oldu , ben VIP traş sabununun saldalağacı ve misket limonlusunu aldım,
sabundaki tecrübelerimi aktarmak isterim; sabundan çok güzel köpük elde elmekte, traş hissi güzel , biraz daha kayganlık sağlanabilir, donyağının kötü kokusu hiç gelmiyor, esas biraz daha iyi bir esans ile modifiye edilip , sabuna traş sonrası hissiyatı arttırması için lanolin ile zenginleştirilebilir.
Osman komşumuzun ev yapımı sabunu bence başarılı , versiyon 3 ü bekliyoruz sayın komşum. herkese iyi traşlar
Birsen Değil Herkes Hasta Ustura
(18/02/2020, Saat: 15:09)ATEGO06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: VIP traş sabunu ile buluşmamız yaklaşık 2 hafta oldu , ben VIP traş sabununun saldalağacı ve misket limonlusunu aldım,
sabundaki tecrübelerimi aktarmak isterim; sabundan çok güzel köpük elde elmekte, traş hissi güzel , biraz daha kayganlık sağlanabilir, donyağının kötü kokusu hiç gelmiyor, esas biraz daha iyi bir esans ile modifiye edilip , sabuna traş sonrası hissiyatı arttırması için lanolin ile zenginleştirilebilir.
Osman komşumuzun ev yapımı sabunu bence başarılı , versiyon 3 ü bekliyoruz sayın komşum. herkese iyi traşlar
Yorumlarınız için teşekkürler dostum. Keyifli tıraşlar dilerim.

v 2.1 sandalwood sabunumu 2 kez kullandım kısaca bir değerlendirme yapmak isterim. dış görsel ve işlevsellikten başlarsak kap çok hoş duruyor etiket de öyle ancak 100 gr sabun için bayağı küçük bir kap. Bunun çözümü basit ya parmakla bir kaba alıp öyle kullanacağız ki ben şu an böyle yapıyorum yada daha geniş bir kaba komple aktaracağız. Sabunun kendisine gelirsek kokunun proraso sandal sabun kokusuna yakın olmasını bekliyordum ancak o kokuyla pek bir alakası yok. sandal sabunlarda koku çeşidi çokmuş komşuların yorumlarında okuduğum ancak ben sandal ağacı esanslı sadece proraso sabunu kullandığımdan sadece onla mukayese edebiliyorum. Vip sandal ın kokusunu ben hoş buldum gerçekten keşke daha yoğun bir koku olsaydı dedim. bir önceki versiyonda koku yoğun geldiğinden, gelen talebe istinaden koku hafifletilmiş tahminim( bu benim ilk vip sabunum ama önceki versiyonla ilgili genel değerlendirmeleri okumuştum). ben kokunun çok hafif olduğunu düşünüyorum, koku yoğunluğu biraz artmalı bence. sabunun köpüğünü, kıvamını, korumasını, kayganlık ve nemlendirmesini methine yakışır çok iyi buldum. elimin gideceği bir sabun olacak, osman beyin ellerine sağlık, inşallah geliştirerek ve koku çeşidini çoğaltarak devam eder.
(20/02/2020, Saat: 10:16)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: v 2.1 sandalwood sabunumu 2 kez kullandım kısaca bir değerlendirme yapmak isterim. dış görsel ve işlevsellikten başlarsak kap çok hoş duruyor etiket de öyle ancak 100 gr sabun için bayağı küçük bir kap. Bunun çözümü basit ya parmakla bir kaba alıp öyle kullanacağız ki ben şu an böyle yapıyorum yada daha geniş bir kaba komple aktaracağız. Sabunun kendisine gelirsek kokunun proraso sandal sabun kokusuna yakın olmasını bekliyordum ancak o kokuyla pek bir alakası yok. sandal sabunlarda koku çeşidi çokmuş komşuların yorumlarında okuduğum ancak ben sandal ağacı esanslı sadece proraso sabunu kullandığımdan sadece onla mukayese edebiliyorum. Vip sandal ın kokusunu ben hoş buldum gerçekten keşke daha yoğun bir koku olsaydı dedim. bir önceki versiyonda koku yoğun geldiğinden, gelen talebe istinaden koku hafifletilmiş tahminim( bu benim ilk vip sabunum ama önceki versiyonla ilgili genel değerlendirmeleri okumuştum). ben kokunun çok hafif olduğunu düşünüyorum, koku yoğunluğu biraz artmalı bence. sabunun köpüğünü, kıvamını, korumasını, kayganlık ve nemlendirmesini methine yakışır çok iyi buldum. elimin gideceği bir sabun olacak, osman beyin ellerine sağlık, inşallah geliştirerek ve koku çeşidini çoğaltarak devam eder.
Yorumlarınızı keyifle okudum ve çok memnun oldum. Keyifli tıraşlar dilerim dostum.

Soner komsum bana sample gonderdi sagolsun, en kısa zamanda bende misket limonlusunu deneyecegim.
Tişikkirlir Sipirmin.
(20/02/2020, Saat: 12:52)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soner komsum bana sample gonderdi sagolsun, en kısa zamanda bende misket limonlusunu deneyecegim.
Ne zaman istersen dostum. Yorumlarınızı beklerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 170 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,060,379 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,265 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 809 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 991 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 501,183 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,452 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,468 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,420 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,640 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: