VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 2. Versiyon
Tüm dostlara selamlar. Yorucu bir kaç haftalık çalışmadan sonra VIP sabunumuzun 2. versiyonunun hazır olduğunu bildirmekten mutluluk duyarım.

Yeni sabunumuz versiyon 2.0 olarak etiketinde belirtilmiş olacak şimdilik sadece sandal ağacı ve misket limonu esanslı olarak üretilecek. Acıbadem satışı stoklar bitene kadar ilk versiyon olarak gönderilecek.

Yeni üründe birkaç malzeme ilavesiyle nemlendirme,kayganlık ve koruyuculuk özelliklerini iyileştirdim.
Versiyon 2.0 da kullandığım malzemeler aloe vera yağı,kakao yağı,dana don yağı,zeytin yağı,hindistan cevizi yağı, hint yağı,ayçiçek yağı,fındık yağı,karnauba mumu,kaolin kili,E vitamini,stearik asit,xanthan gum,sodyum laktat,gliserin,sodyum hidroksit,potasyum hidroksit,saf su ve esanstır. Hepinize keyifli tıraşlar dilerim.

https://zbm.co/p/A1SF75?r=333134866

EM84Dg.jpg

https://zbm.co/p/A1SF6H?r=333134866

7QvQPK.jpg
hemen patlatalım 2 tane
(01/02/2020, Saat: 23:01)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hemen patlatalım 2 tane
Patlat dostum

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sandal ağacı ve misket limonlu sipariş verdim merakla bekliyorum.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Berberbey komşum gibi ben de birer sandal ve misket limonu aldım. V2.0 sabunu merak etmedim değil hani. Misket limonu kokusuna da bayılırım.
"A Samurai always wears two swords."
(03/02/2020, Saat: 12:36)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sandal ağacı ve misket limonlu sipariş verdim merakla bekliyorum.

Youtube.com/Berberbey
Şu an hazırlamak üzere çalışmalar devam ediyor. Bugün kargoya verebilirim.

(03/02/2020, Saat: 12:59)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Berberbey komşum gibi ben de birer sandal ve misket limonu aldım. V2.0 sabunu merak etmedim değil hani. Misket limonu kokusuna da bayılırım.
Sizin sabun siparişlerinizi şimdi gördüm bugüne yetiştirmeye çalışacağım. Yorumlarınızı beklerim.

(03/02/2020, Saat: 13:11)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizin sabun siparişlerinizi şimdi gördüm bugüne yetiştirmeye çalışacağım. Yorumlarınızı beklerim.

Komşum bir adet sanda ağacıda ben sipariş verdim. iyi çalışmalar...
(03/02/2020, Saat: 14:38)ahmet12345 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bir adet sanda ağacıda ben sipariş verdim. iyi çalışmalar...
Dostum sizede hazırlıyorum bugün kargoya verebilirim

Evet sevgili komşularım Sandal ağaç parfümlü sabunu denemiş bulunmaktayım. Kullandığım ekipman Baili BD176 makine ,sentetik fırça ,Super Max Blue Diamond jilet ve köpürtme tası fazla ön hazırlık yok. İlk izlenimlerim çok çok iyi . Köpükten başlayayım gayet kolay köpürüyor. 5-6 çevirmede tıraş için yeterli hale gelebiliyor ama ben 15 sn kadar yükledim.Oldukça güzel krema kıvamında yoğun yapısı var sönme derdi kesinlikle yok .Parfümüne gelecek olursan çok yoğun olmayan hafif bir esinti seklinde bir yapısı var bu nedenle bence 4 mevsim rahatlıkla kullanılır. Kayganlık ve yastıklama özellikleri gayet olumlu .Tıraş sonrasında herhangi bir olumsuzluk yaşamadım.
Osman bey gönülden tebrik ederim. Islak tıraş camiasına çok güzel bir ürün sunuyorsunuz.Başarılarınızın devamını dilerim SaygılarımlaSmileSmileSmile
(04/02/2020, Saat: 19:54)Ali Desidero Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet sevgili komşularım Sandal ağaç parfümlü sabunu denemiş bulunmaktayım. Kullandığım ekipman Baili BD176 makine ,sentetik fırça ,Super Max Blue Diamond jilet ve köpürtme tası fazla ön hazırlık yok. İlk izlenimlerim çok çok iyi . Köpükten başlayayım gayet kolay köpürüyor. 5-6 çevirmede tıraş için yeterli hale gelebiliyor ama ben 15 sn kadar yükledim.Oldukça güzel krema kıvamında yoğun yapısı var sönme derdi kesinlikle yok .Parfümüne gelecek olursan çok yoğun olmayan hafif bir esinti seklinde bir yapısı var bu nedenle bence 4 mevsim rahatlıkla kullanılır. Kayganlık ve yastıklama özellikleri gayet olumlu .Tıraş sonrasında herhangi bir olumsuzluk yaşamadım.
Osman bey gönülden tebrik ederim. Islak tıraş camiasına çok güzel bir ürün sunuyorsunuz.Başarılarınızın devamını dilerim SaygılarımlaSmileSmileSmile
Dostum keyifli tıraşlar dilerim bu güzel yorumlarınız beni çok mutlu etti. Hepimize hayırlı olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 0 171 09/04/2024, Saat: 00:01
Son Yorum: Alkali
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,060,397 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 97,271 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 809 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 991 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 501,188 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,453 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,468 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,421 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,640 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: