En Son Ne Aldınız ?
(03/01/2020, Saat: 21:17)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir arkadaşımla ellişer paylaşmak üzere Amazon'dan aldığımız sarı paket Gillette'ler bugün geldi.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun komşum. Bu arada ek bilgi yurtdışından sipariş ettiğiniz sarı gillette lerin daha hızlı gelmesini istiyorsanız sipariş verdiğiniz andan itibaren girdiğiniz duşlarda gel gel sarışınım gel şarkısını söylerseniz elinize daha hızlı ulaşıyor. Big Grin
IMG-20200103-230016.jpg

Geldi efendiler Smile
Komşum fırça efsane

Iyi günlerde kullanın

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(04/01/2020, Saat: 00:19)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum fırça efsane

Iyi günlerde kullanın

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler komşum Smile
(03/01/2020, Saat: 23:03)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum. Bu arada ek bilgi yurtdışından sipariş ettiğiniz sarı gillette lerin daha hızlı gelmesini istiyorsanız sipariş verdiğiniz andan itibaren girdiğiniz duşlarda gel gel sarışınım gel şarkısını söylerseniz elinize daha hızlı ulaşıyor. Big Grin
Teşekkürler komşum Smile Çok da bekletmedi ama süreci daha hızlandırmak adına dediğinizi uygularım bir dahaki sefere Big Grin

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Bugün mini bir Eminönü-Tahtakale gezintisi yaptım, tabiki elim boş çıkmadım. Mustafa Bey'e bir uğradık hal-hatır sorduk Smile
Sonuç: Katze açık taraklı başlık.

VH3kQH.jpg
"A Samurai always wears two swords."
(04/01/2020, Saat: 17:49)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün mini bir Eminönü-Tahtakale gezintisi yaptım, tabiki elim boş çıkmadım. Mustafa Bey'e bir uğradık hal-hatır sorduk Smile
Sonuç: Katze açık taraklı başlık.

İyi günlerde kullanın, yeni ürününüz hayırlı olsun komşum Smile
Ben de bugün sabun köpürtme için şöyle bir kase aldım, 10 cm çapında:
f650b25d9de177459594ac03dbe5cdff.jpg
37ee3c18a22fbc319b601e15002ddcbb.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Sh@dow teşekkürler komşum.

@dr_green komşum mis gibi köpük yapar o kase. Hayırlı olsun.
"A Samurai always wears two swords."
f8f802f44b47a91e03232fbb55f764fb.jpg

a119dd276506552fecb6550061828ba8.jpg

İmpa’dan Katze kelebek alet. Bu arkadaşın global adı sanı markası bişeyi var mıdır? Internette hiç bir bilgi bulamadım. Made in Pakistan yazan bir naylonda geldi
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: