En Son Ne Aldınız ?
Evet komşum ülkemizde bazı internet sitelerinde satışını bende gördüm, fakat Almanya da 1.95 euro fiyatını görünce insanın alası pek gelmiyor. Hemen hemen birçoğumuzun Almanya da yaşayan bir tanıdığı vardır rica edin atsınlar valize Smile Yine bu kreme benzer efrasyab Kemal beyin bir videosunda kullanıp tavsiye ettiği penaten kremde Almanya da bolca mevcut aynı klasmanda iki kremde sanırım, elime geçerse onuda denemek istiyorum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
85256321ab73a812bae9e06b747d89eb.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@PisPorsuk kardeşim güle güle keyifle kullan, mix scents enfes görünüyorSmile

(02/01/2020, Saat: 00:17)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk kardeşim güle güle keyifle kullan, mix scents enfes görünüyorSmile

Ağabey teşekkür ederim
Ürün muhteşem
Sandalağacı kokusu çok net, portakal kabuğu kokusunu ben alamadım
İlk sıktığınızda alkollü- yağlı bir his bırakıyor ama hemen emiliyor
Sandalağacı kokusu sevmem ama bu ürün çok iyi geldi yağlı cildime ilginç bir şekilde
Ürün içeriğini ekliyorum ilgileneler için Hindistan dan geldi...

d052db890f4b762f265493c20c84fcdf.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Gillette Platinum’lar geldi. 1 senelik stok tamam. Teşekkürler Extra Shaving

QPqBEy.jpg
Hazır indirimdeyken ve 50 TL kuponum varken R41 başlığı kaçırmak istemedim. R89la iyi bir ikili oldularf5c5d09457c35f567c7015566e83cda2.jpg

SM-G960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar çok şahane bir insan ile aynı forumda olmaktan mutluluk duyuyorum. Çok istediğim mdc originale sayesinde kavuştum. Aslında buyuk boy almak niyetiyle sipariş verdik ama aldigimiz site yanlışlıkla farkli türünü göndermiş sag olsun Burak bey bu arada göndermeleri gereken urunu gönderirler icin rahat olsun dedi de icime su serpti nitekim o da yoldaymış Smile yaninda teselli hediye diye gönderdiği barbaros handlelar çok hoşuma gitti. Zaten levend handle versiyonlu tiras aleti cok hosuma gidiyordu (oglumun adi da Levent belki ondandırSmile) sapinini bu sekilde sayesinde kullanabilmek buyuk mutluluk. Kalitesi cok hosuma gitti cok oturakli. Umarim barbaros shaving tez vakit uretime başlar ve o guzel kafa dizaynı ile edinmek kısmet olur. Gillette pilatinum favori jiletlerimden ama bu kap dizaynı yoktu anisi için saklayacağım arkasina da not düşeceğim. Cok teşekkür ederim Burak bey elinize, ayağınıza, dusunceli tavrınıza sağ olun @GartBnx 7a329bc12dd48f6e049c6b5ff9e1dcd3.jpg

SM-G970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir arkadaşımla ellişer paylaşmak üzere Amazon'dan aldığımız sarı paket Gillette'ler bugün geldi.

143d5f576f336a908a607c37222bbf7d.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(03/01/2020, Saat: 21:17)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir arkadaşımla ellişer paylaşmak üzere Amazon'dan aldığımız sarı paket Gillette'ler bugün geldi.

@ahbap komşum 100lük jiletin hayırlı olsun, iyi günlerde kullan Smile
(03/01/2020, Saat: 22:35)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahbap komşum 100lük jiletin hayırlı olsun, iyi günlerde kullan Smile
Teşekkürler komşum, daha iyileri senin olsun Smile

So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: