En Son Ne Aldınız ?
Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun.
Aliexpressten aldığım ustura geldi.
IMG-20191028-180910.jpg
Voskhod  Jilet adamdır!
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşular.
RAZORUS'a ilgisi ve özenli paketlemesi için teşekkür ederim. 8f2239149878d4a63e3bb1f85111df5d.jpgd1cc8ffc9241e549ee1849d514c32f69.jpg
İmpa ticarete yeni ürünler gelmiş. Arm & Hanmer mavinin kokusuna bayıldım. Yeşilini kullanmış ce çok beğenmiştim.
Speick da çok floral kokuyor.

749b8650ee3e8624f68011f4c109de56.jpg

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İmpa ticaret'e çok güzel ürünler gelmiş. Kokusuna çok bayılmasam da yıllardır merak ettiğim, bir geleneksel tıraş klasiği Tabac sabunu aldım en sonunda.
Tabac Craftman' kokusunu çok beğendim, Tabac gibi değil..b7aeb0fa703b9f39e55fb11feb8b9ff3.jpg

(29/10/2019, Saat: 00:28)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticaret'e çok güzel ürünler gelmiş. Kokusuna çok bayılmasam da yıllardır merak ettiğim, bir geleneksel tıraş klasiği Tabac sabunu aldım en sonunda.
Tabac Craftman' kokusunu çok beğendim, Tabac gibi değil..b7aeb0fa703b9f39e55fb11feb8b9ff3.jpg

Tabac Orijinal Aftershave'in sabuna göre oldukça keskin, sert bir kokusu var. Hani o da benzemiyor pek sabuna. Ben bu Craftman'in kokusunu çok merak ediyorum ama, nasıl bir koku karakteri acaba?

Hayırlı olsun bu arada güle güle kullanın.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Komşum güle güle kullanın ürünlerinizi. Bir sorum olacak. İmpadan aldığınız ürünlerin bazıları stokta gözükmüyor. Gidip Bizzat mı satın aldınız acaba ? Misal 100 lük mavi Astra, Hermesin yanlış görmediysem kırmızı sabunu stokta gözükmüyor.
(28/10/2019, Saat: 17:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun.

48973833763_3a822ff05c_h.jpg

Bugun teslim aldıgımız İmpa siparisimiz, sol bastan:
-Mavi astra: Hazır stokta var, sonraları yok olursa aglanmasın.
-Yesil astra
-Rapira platinum lux: Ben seviyorum bu jileti, denemeyen varsa bir sans versin.
-Tobs ve Tabac Deo lar
-Rodeo Elbise fırcası:Cok kaliteli ayakkabı fırcası olarakta kullanır.
-Pino Slyvestre: Ozlemisiz seni nostaljik kozalak
-Önde poset icinde Gem SE jiletler.
-Arkada uzun gozuken yeni seri Tabac deolar. (benim hatam, Mustafa beye son anda yenisi geldiyse gonder 2 deo demistim ama stick diye ozellikle belirtmedim. Mustafa beyde uyanmamıs spreyleri gondermis. Sıkıntı yok etkinlik yaparız, bu deoları 2 arkadasa hediye etmeyi dusunuyorum)
-Kırmızı ve Yesil Hermes sabunlar: Adam nasıl yapmıssa buram buram kokuyor bu sabunlar parfum gibi.
-BlanX dis macunu
-Rebul Dark Spice: Bendeki bitti, arada kolonya niyetine surdugum sevdigim kokusu olan bir urun. Dus jelide varmıs su anda kullanıyorum banyoda. O da guzel denk gelirseniz bir deneyin.
-Floid: Bu yeni kutu İmpada deste iskambil kagıdı hediyesi ile geliyor. Daha once bir yerde yazmıstım. 400ml harika bir AS alıyorsunuz, hala bu fiyatlardayken almanızı oneririm.
@ozguratalay

Kardesim selamlar, ben İzmirde yasıyorum İmpaya gitmedim ama tedarikcilerimiz mal aldıgımız yerler olmasının yanında sahipleri ile dost/kardes muhabbetimiz vardır. Kırmızı sabunu yaklasık 10gun once bana 1 adet ayırırmısın siparis gececicem bu aralar demistim, sagolsun kırmamıs ayırmıs Mustafa bey son kalanlardan. Onun harici mavi astrayı son dakika paketi gondermeden sordum telden varmı stokta diye, varmıs attı icine 1 kartela. Sitede de mavi astra gozukuyor su anda baktıgımda.
Ama size ek bilgi olsun, Mustafa bey in siteye koymadıgı urunlerde de oluyor dukkanda, o yuzden istanbuldaysanız imkan oldugunda bir ugramanızı oneririm, onun haric telden sorarsınız aklınıza takılanları.
Saygılar.
Tişikkirlir Sipirmin.
(29/10/2019, Saat: 02:08)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ozguratalay

Kardesim selamlar, ben İzmirde yasıyorum İmpaya gitmedim ama tedarikcilerimiz mal aldıgımız yerler olmasının yanında sahipleri ile dost/kardes muhabbetimiz vardır. Kırmızı sabunu yaklasık 10gun once bana 1 adet ayırırmısın siparis gececicem bu aralar demistim, sagolsun kırmamıs ayırmıs Mustafa bey son kalanlardan. Onun harici mavi astrayı son dakika paketi gondermeden sordum telden varmı stokta diye, varmıs attı icine 1 kartela. Sitede de mavi astra gozukuyor su anda baktıgımda.
Ama size ek bilgi olsun, Mustafa bey in siteye koymadıgı urunlerde de oluyor dukkanda, o yuzden istanbuldaysanız imkan oldugunda bir ugramanızı oneririm, onun haric telden sorarsınız aklınıza takılanları.
Saygılar.
Benzer bir durum benim de dikkatimi çekmişti TOBS'u görünce. Eton College'in kokusuna ayrıca bayıldığım ve TOBS'un stoklarını da sıklıkla takip ettiğim için fotide görünce şaşırdım nasıl gözden kaçırdım ve fark etmedim stokta olduğunu diye. Ya ben görmedim gerçekten ya da stok bitik gözükmesin rağmen dükkanın ücra köşelerine saklanmış bir kutu.

İnci gibi dizilmiş yavrucaklar bu arada gülle güle kullanın.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Craftsman websitesinde yazanlar aşağıda. Ben bunlardan biraz karabiber ve biraz lavantayı alabildim ama karışımı beğendim.

Top Notes:Grapefruit, Bergamot, Black pepper
Heart Notes:Lavender, Geranium, Tonka bean
Base Notes:Vetiver, Patchouli, Leather

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: