En Son Ne Aldınız ?
Teşekkürler komşular. Tüm yeni ürün sahiplerine, cicileri hayırlı uğurlu olsun Smile
So far so good..
(26/10/2019, Saat: 11:23)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baili ile kavuştuk nihayet Smile

1cb8b6d85e20c88b93f878ca8c5e5c3fggg.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beklenen ürün nihayet teşrif etmiş Smile
Hayırlı olsun @ahbap komşum, iyi günlerde keyifle kullanın.

Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun.
@batmanforever teşekkürler komşum Wink
So far so good..
628-C3582-C977-452-E-95-C1-383428-BD6-AB7.jpg
Yeni urunleri tum dostalara hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun arkadaslar.
Tişikkirlir Sipirmin.
4291abd0b83f78488d300152f75a20b5.jpg74d8506d032f4e721fea58c56fe3b189.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun.

48973833763_3a822ff05c_h.jpg

Bugun teslim aldıgımız İmpa siparisimiz, sol bastan:
-Mavi astra: Hazır stokta var, sonraları yok olursa aglanmasın.
-Yesil astra
-Rapira platinum lux: Ben seviyorum bu jileti, denemeyen varsa bir sans versin.
-Tobs ve Tabac Deo lar
-Rodeo Elbise fırcası:Cok kaliteli ayakkabı fırcası olarakta kullanır.
-Pino Slyvestre: Ozlemisiz seni nostaljik kozalak
-Önde poset icinde Gem SE jiletler.
-Arkada uzun gozuken yeni seri Tabac deolar. (benim hatam, Mustafa beye son anda yenisi geldiyse gonder 2 deo demistim ama stick diye ozellikle belirtmedim. Mustafa beyde uyanmamıs spreyleri gondermis. Sıkıntı yok etkinlik yaparız, bu deoları 2 arkadasa hediye etmeyi dusunuyorum)
-Kırmızı ve Yesil Hermes sabunlar: Adam nasıl yapmıssa buram buram kokuyor bu sabunlar parfum gibi.
-BlanX dis macunu
-Rebul Dark Spice: Bendeki bitti, arada kolonya niyetine surdugum sevdigim kokusu olan bir urun. Dus jelide varmıs su anda kullanıyorum banyoda. O da guzel denk gelirseniz bir deneyin.
-Floid: Bu yeni kutu İmpada deste iskambil kagıdı hediyesi ile geliyor. Daha once bir yerde yazmıstım. 400ml harika bir AS alıyorsunuz, hala bu fiyatlardayken almanızı oneririm.
Tişikkirlir Sipirmin.
(28/10/2019, Saat: 17:49)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun.

48973833763_3a822ff05c_h.jpg

Bugun teslim aldıgımız İmpa siparisimiz, sol bastan:
-Mavi astra: Hazır stokta var, sonraları yok olursa aglanmasın.
-Yesil astra
-Rapira platinum lux: Ben seviyorum bu jileti, denemeyen varsa bir sans versin.
-Tobs ve Tabac Deo lar
-Rodeo Elbise fırcası:Cok kaliteli ayakkabı fırcası olarakta kullanır.
-Pino Slyvestre: Ozlemisiz seni nostaljik kozalak
-Önde poset icinde Gem SE jiletler.
-Arkada uzun gozuken yeni seri Tabac deolar. (benim hatam, Mustafa beye son anda yenisi geldiyse gonder 2 deo demistim ama stick diye ozellikle belirtmedim. Mustafa beyde uyanmamıs spreyleri gondermis. Sıkıntı yok etkinlik yaparız, bu deoları 2 arkadasa hediye etmeyi dusunuyorum)
-Kırmızı ve Yesil Hermes sabunlar: Adam nasıl yapmıssa buram buram kokuyor bu sabunlar parfum gibi.
-BlanX dis macunu
-Rebul Dark Spice: Bendeki bitti, arada kolonya niyetine surdugum sevdigim kokusu olan bir urun. Dus jelide varmıs su anda kullanıyorum banyoda. O da guzel denk gelirseniz bir deneyin.
-Floid: Bu yeni kutu İmpada deste iskambil kagıdı hediyesi ile geliyor. Daha once bir yerde yazmıstım. 400ml harika bir AS alıyorsunuz, hala bu fiyatlardayken almanızı oneririm.
Çok güzel ürünler, güle güle kullanın komşum

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yeni ürünlerinizi keyifle kullanın komşularım Smile
@Aedan, @dikdik_s Komşularım yeni ürünleriniz hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: