En Son Ne Aldınız ?
(25/10/2019, Saat: 18:44)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso'nun köpürtme kabını aldım fakat iki deneme sonucunda hiç verim alamadım. Birinde Sv sabunla diğerinde de Tabac keremle denedim. Kullanışsız geldi. Derin ve dar, fırça rahat hareket etmiyor içinde.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kargoda olan siparişimin içinde mevcut bu ürün, birkaç kişi daha sizinle aynı fikirde.. Gelince ben nasıl bulacağım merak ediyorum.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Soldaki arkadaşlar impa ticaret extrashaving'den aldıklarım, sağdakiler ise @finwe komşumuzdan gelenler. Aslında kendisinden ilana koyduğu Yaqi Moka 26mm 2band porsuk kılı fırçayı satın almıştım, kendisi diğer ürünleri de hediye olarak göndermiş sağ olsun.

İmpaya ve komşumuza teşekkürler.cbef5dbb44b0d0ffcdad1c3c23c11e8a.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
@ahbap Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum iyi günlerde kullanın.
[img]20191025-120718-2.jpg[/img]
(25/10/2019, Saat: 20:24)Değer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahbap Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum iyi günlerde kullanın.

Teşekkürler komşum
So far so good..
(25/10/2019, Saat: 20:38)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ...

Tü kaka
(25/10/2019, Saat: 20:38)Southwestern Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [

Bi müsait olduğumda mach 3 ile fusion özel seri almak istiyorum hayırlı olsun
(25/10/2019, Saat: 20:18)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soldaki arkadaşlar impa ticaret extrashaving'den aldıklarım, sağdakiler ise @finwe komşumuzdan gelenler. Aslında kendisinden ilana koyduğu Yaqi Moka 26mm 2band porsuk kılı fırçayı satın almıştım, kendisi diğer ürünleri de hediye olarak göndermiş sağ olsun.

İmpaya ve komşumuza teşekkürler.cbef5dbb44b0d0ffcdad1c3c23c11e8a.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni ürünler hayırlı olsun @ahbap komşum. İyi günlerde keyifle kullan. Baili'den haber var mı? Smile
@ahbap komşum hayırlı olsun. Benim de merak ettigim bir fırça, deneyimledikten sonra değerlendirirseniz memnun olurum

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(25/10/2019, Saat: 21:39)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahbap komşum hayırlı olsun. Benim de merak ettigim bir fırça, deneyimledikten sonra değerlendirirseniz memnun olurum

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben fırçayı yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Daha iyi bir porsuk fırçam olmadığı için karşılaştırma imkanım yok porsukların karakteri bı olabilir fakat köpüğü sanki yutuyormuş gibi geliyor. Köpük kıvama geldikten sonra surata uygularken sanki surattaki köpüğü temizliyor gibi geliyor. Kullanıyorum ama elim daha cok sentetiğe gidiyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: