En Son Ne Aldınız ?
@Bilge_Kagan, @donniebrasco Komşularım yeni ürünleriniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
@donniebrasco komşum hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Tabac kaseden ben çok memnunum. İçine sabun basmasanız bile karıştrma kabı olarak müthiş iş yapıyor dibindeki pürüzler sayesinde. Ayrıca porseleninin kalın olması nedeniyle köpüğü sıcak tutması çok başarılı. İlaveten sıcak su dolu bir kabın içine koyuyorum kaseyi köpük sıcacık kalıyor. Smile Kapağı çok sıkı oturmuyor biraz.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(25/10/2019, Saat: 15:13)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @donniebrasco komşum hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Tabac kaseden ben çok memnunum. İçine sabun basmasanız bile karıştrma kabı olarak müthiş iş yapıyor dibindeki pürüzler sayesinde. Ayrıca porseleninin kalın olması nedeniyle köpüğü sıcak tutması çok başarılı. İlaveten sıcak su dolu bir kabın içine koyuyorum kaseyi köpük sıcacık kalıyor. Smile Kapağı çok sıkı oturmuyor biraz.
Teşekkür ederim. Ben tabac kase sabunu kendi krom tasıma basmıştım ama kaşıntı tuttu işte. Bu arada kase dediğiniz gibi çok kaliteli duruyor. Tıraş kozmetiğinde tabac markasının fanboyu oldum resmen.
(25/10/2019, Saat: 15:13)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @donniebrasco komşum hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Tabac kaseden ben çok memnunum. İçine sabun basmasanız bile karıştrma kabı olarak müthiş iş yapıyor dibindeki pürüzler sayesinde. Ayrıca porseleninin kalın olması nedeniyle köpüğü sıcak tutması çok başarılı. İlaveten sıcak su dolu bir kabın içine koyuyorum kaseyi köpük sıcacık kalıyor. Smile Kapağı çok sıkı oturmuyor biraz.

Ben de sadece kasesi icin istiyorum bundan. Zor tutuyorum kendimi Big Grin Sabundan ziyade krem tercih ettigim icin simdilik kendime engel olabiliyorum Big Grin

(25/10/2019, Saat: 15:44)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de sadece kasesi icin istiyorum bundan. Zor tutuyorum kendimi  Big Grin  Sabundan ziyade krem tercih ettigim icin simdilik kendime engel olabiliyorum  Big Grin

Tesekkur ederim. Az once aldim Tabac'i Big Grin Big Grin Big Grin
(25/10/2019, Saat: 15:44)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de sadece kasesi icin istiyorum bundan. Zor tutuyorum kendimi Big Grin Sabundan ziyade krem tercih ettigim icin simdilik kendime engel olabiliyorum Big Grin

Engelleme süresi on dakika sürmüş. Smile Pişman olmazsınız emin olun çok tok bir kase ve kullanışlı. Ayrıca oldukça da büyük.
(25/10/2019, Saat: 16:10)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Engelleme süresi on dakika sürmüş. Smile Pişman olmazsınız emin olun çok tok bir kase ve kullanışlı. Ayrıca oldukça da büyük.

Hic sormayin Smile)

Zaten pisman olmayacagimi bildigimden gonul rahatligiyla aldim Smile
Kana zehir karıştığında geri dönüş yok. Smile Şimdiden hayırlı olsun komşum.
(25/10/2019, Saat: 15:53)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkur ederim. Az once aldim Tabac'i  Big Grin  Big Grin  Big Grin

Kaçınılmaz son diyelim hayırlı olsun komşum Smile
(25/10/2019, Saat: 15:53)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkur ederim. Az once aldim Tabac'i  Big Grin  Big Grin  Big Grin

Hayırlı olsun komşum. Tabacın kasesi fotoğraflardakinden çok çok daha güzel. Tabac gibi ürünlere verdiğim paraya acımam.
Proraso'nun köpürtme kabını aldım fakat iki deneme sonucunda hiç verim alamadım. Birinde Sv sabunla diğerinde de Tabac keremle denedim. Kullanışsız geldi. Derin ve dar, fırça rahat hareket etmiyor içinde.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: