En Son Ne Aldınız ?
(19/10/2019, Saat: 13:52)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun. Rebul mandarine bayildigim bi koku Smile

Bunlar da benim geleneksel tirasa baslangic setim;

[

Haftalarca deneyip tecrübe sahibi olacağınız çok güzel bir set olmuş güle güle kullanın Komşum
(19/10/2019, Saat: 13:56)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haftalarca deneyip tecrübe sahibi olacağınız çok güzel bir set olmuş güle güle kullanın Komşum
Tesekkur ederim komsum. Bakalim, deneye, yanila, okuya, danisa ogrenecegiz Smile
(19/10/2019, Saat: 13:52)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli olsun. Rebul mandarine bayildigim bi koku Smile

Hayırlı olsun komşum. Parker 111 agresiflik oranı olarak çok sevdiğim bi alet fiyatının üzerine performansı var. Siz de memnun kalirsiniz umarım.
(19/10/2019, Saat: 15:07)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum. Parker 111 agresiflik oranı olarak çok sevdiğim bi alet fiyatının üzerine performansı var. Siz de memnun kalirsiniz umarım.
İlk geleneksel tirasimi olacagim. Simdilik beklentim kendimi dogramayayim, kafi Big Grin
(19/10/2019, Saat: 15:48)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk geleneksel tirasimi olacagim. Simdilik beklentim kendimi dogramayayim, kafi Big Grin
Sıkıntı olmaz komşum korkmayın. Bastırmayın aleti yeter. Keyifli tıraşlarınız olsun.
@kiwi21 komşum keyifle kullanın yeni ürünleriniz hayırlı olsun.
(19/10/2019, Saat: 18:22)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıkıntı olmaz komşum korkmayın. Bastırmayın aleti yeter. Keyifli tıraşlarınız olsun.

(19/10/2019, Saat: 22:38)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kiwi21 komşum keyifle kullanın yeni ürünleriniz hayırlı olsun.

Teşekkür ederim, sağolun Fırça

1506bc609e52680315338bab0c34754c.jpg
Valla kışın geldiği de düşünülecek olursa Tabac krem çok güzel seçim olmakla beraber başlangıç için kasesinden jiletlere, fırçasından stantına kadar nefis bir set olmuş. Gazanız mübarek ola.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(20/10/2019, Saat: 01:17)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla kışın geldiği de düşünülecek olursa Tabac krem çok güzel seçim olmakla beraber başlangıç için kasesinde jiletlere, fırçasından stantına kadar nefis bir set olmuş. Gazanız mübarek ola.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cok tesekkurler, sagolun.
@batmanforever Volkan abi sağolsun, 2. Eufros sabunuma sayesinde ulaştım. Yanındaki bonuslar için de ayrıca teşekkürler. Mavi, yeşil, beyaz Lord bıçaklarını severek ve memnun kalarak kullanan biri olarak Asco'yu da merak ederdim, artık onu da tecrübe edebileceğim.

7sSciK.jpg
"A Samurai always wears two swords."

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: