En Son Ne Aldınız ?
(18/10/2019, Saat: 13:11)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir günah isledik bakalım

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzel görünüyorlar. Hayırlı olsun.

(18/10/2019, Saat: 15:41)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında sadece Posh ve Zülfikar alacaktım.... Big Grin

Hayırlı olsun komşum.
99c689d4c40c9f8efd7e2c16f8c7714b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun, iyi günlerde kullanılsın Smile
@Sheeplessness sağ olun komşum.

@DenizKSK komşum hayırlı olsun jiletin yorumunu bekliyoruz.
@DenizKSK Komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Bende La toja sabunu hakkında yorumunuzu almak isterim komşum kokusu , nemlendirmesi nasıl kaliteli bir sabun mu ? Smile
Aedan komşum yeni mühle tas hayırlı olsun.
İyi temennilerini ileten tüm komşularım sağolsun. Posh ve Zülfikar'ı deneyimleyince Günün Tıraşı konusunda dilim döndüğü kadar kelam ederim Smile
@Değer komşum La Toja'nın bu siyah sabununu ben severek kullanıyorum, bu 3. kalıp. Oldukça fresh ve hafif bir kokusu var, nemlendirmesi de yeterli.
La Toja'nın bir de turuncu hidrotermal modeli var. Oldukça keskin kokuludur. Ben daha çok Wrights gibi Speick gibi keskin kokulu ve kurutucu etkili sabunları tercih ediyorum.
"A Samurai always wears two swords."
@DenizKSK Yorumun için teşekkür ederim komşum uygun fiyatlı hazır ülkemizde varken denemek lazım Smile Tekrar hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
(18/10/2019, Saat: 21:19)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aedan komşum yeni mühle tas hayırlı olsun.
İyi temennilerini ileten tüm komşularım sağolsun. Posh ve Zülfikar'ı deneyimleyince Günün Tıraşı konusunda dilim döndüğü kadar kelam ederim Smile
@Değer komşum La Toja'nın bu siyah sabununu ben severek kullanıyorum, bu 3. kalıp. Oldukça fresh ve hafif bir kokusu var, nemlendirmesi de yeterli.
La Toja'nın bir de turuncu hidrotermal modeli var. Oldukça keskin kokuludur. Ben daha çok Wrights gibi Speick gibi keskin kokulu ve kurutucu etkili sabunları tercih ediyorum.

Sağol abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Komşu ülke Bulgaristandan gelenler,özellikle AS balsam çok hoşuma gitti.Yüzü çok iyi besliyor içinde hafifte bir alkol var.
BO1D8D.jpg
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
(18/10/2019, Saat: 15:41)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında sadece Posh ve Zülfikar alacaktım.... Big Grin

20191018-151503.jpg
Hayirli olsun. Rebul mandarine bayildigim bi koku Smile

Bunlar da benim geleneksel tirasa baslangic setim;

1506bc609e52680315338bab0c34754c.jpgb8a3387e4b7f41bcb25ed0fb83805d1a.jpgc238f9f8b0c2ec3dd1920732f8d2e7ca.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: