En Son Ne Aldınız ?
Komşularım yeni ürünleriniz hayırlı olsun, keyifle kullanırsınız inşallah.
(20/09/2019, Saat: 16:24)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben birkaç Migros gezip bulamamıştım, hanım bulmuş sağ olsun.

31e14d9aa238a2012fa19e064f15b563.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bafra Migros fiyatı 49.90 TL şaka gibi Big Grin
(20/09/2019, Saat: 13:34)atmacao Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum benim de alıp almamakta kararsız kaldığım bir fırça. Daha önce porsuk fırçam olmadı. Deneyimlerini ve izlenimlerini paylaşabilirsen sevinirim. Güzel günlerde kullanman dileğiyle.

hocam benim de ilk porsuk fırçam. bugün fırçayla biraz oynaştık, tozunu toprağını kokusunu yabancılığını üzerinden atsın diye biraz köpük yaptım, öptüm kokladım da heyecandan düşüp bayılacaktım. bunca zamandır fırça kullanmamış, tıraş olmamışım ben onu anladım. hiç vakit kaybetmeyin bence...
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Yeni ürünleriniz tıraşınıza keyif katsın; @Serkan1221, İmpa'da sabunu koklama fırsatını bulmuştum, çok hoş bir kokusu var. Keyifle kullanın.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(21/09/2019, Saat: 17:58)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünleriniz tıraşınıza keyif katsın; @Serkan1221, İmpa'da sabunu koklama fırsatını bulmuştum, çok hoş bir kokusu var. Keyifle kullanın.
Teşekkür ederim komşum. Kokusu bana arko platinium tıraş kolonyasına benziyor gibi geldi.
Bu arada yüzümde sakal kıran çıktı. Sapacifio sabunlar la sıkıntı yaşamadım. Ama içinde parfüm olan sabunlar sakal kıranın yayınmasına sebep veriyormuş.
1 kere kullandım kötü yaptı sakal kıranlı bölgeyi. Kenara koydum şimdilik. Belki satabilirim bile. Ama kokusu hoşuma gitti. Arasıra açıp kokluyorum.
Bu arada köpüğü çok kıvamlı ve güzel. Koruyuculuğu SP nin biraz altında

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok geçmiş olsun, henüz gitmediyseniz vakit kaybetmeden bir dermatologa görünün derim.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
P-20190921-175255-1.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(21/09/2019, Saat: 18:07)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok geçmiş olsun, henüz gitmediyseniz vakit kaybetmeden bir dermatologa görünün derim.
Göründüm komşum şimdilik merhem verdi. Stresten uzak durmam gerekiyormuş . Çok acayip birşey. Onum öncesinde de denedim baya birşey ama işte içinde parfüm olan ürünler bitiriyor beni. Aklımada gelmedi içeriğine bakmak. Artık napalım bir komşuma faydası olsun diye satışa koyacağım foruma

(21/09/2019, Saat: 18:44)Serkan1221 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Göründüm komşum şimdilik merhem verdi. Stresten uzak durmam gerekiyormuş . Çok acayip birşey. Onum öncesinde de denedim baya birşey ama işte içinde parfüm olan ürünler bitiriyor beni. Aklımada gelmedi içeriğine bakmak. Artık napalım bir komşuma faydası olsun diye satışa koyacağım foruma

Adaşım geçmiş olsun, bu saçkıran yada sakalkıran bulaşıcı mıymış, nasıl bulaşırmış alet, edevat vs.?

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(20/09/2019, Saat: 20:52)daghan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum merhaba, bende 3 tane yaqi porsuk var, 3 fırçanın bir taneside mokadır. Fiyatının üstünde kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda ilgili bir firma. Yaqinin porsukları pişman etmez.

Komşum yorum için teşekkürler. Ben de neredeyse hiç olumsuz yorum okumadım yaqi ile ilgili. Model olarak Yaqinin mokasını mı başka bir two bandini mi yoksa silvertiplerinden birini mi alsam diye karar veremiyorum aslında. Frank shaving de var tabi aynı klasmanda.

(21/09/2019, Saat: 01:40)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam benim de ilk porsuk fırçam. bugün fırçayla biraz oynaştık, tozunu toprağını kokusunu yabancılığını üzerinden atsın diye biraz köpük yaptım, öptüm kokladım da heyecandan düşüp bayılacaktım. bunca zamandır fırça kullanmamış, tıraş olmamışım ben onu anladım. hiç vakit kaybetmeyin bence...

Hocam o kadar güzel betimlemişsin ki aynı heyecanı ben de yaşadım Smile Hayırlı olsun tekrardan.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: