En Son Ne Aldınız ?
Hayırlı olsun komşum, nazarım değmesin ikisi de çok güzel ama magnatic sever olarak ERN e ayrıca bir bayıldım Smile
Allah taşlarından slury i , Edge inden ayna görünümünü eksik etmesin.

Not: Hani olurya o şiirsel çınlamalarından başın şişer, o enfes hatları görmekten sıkılırsan ilk helliox komşuna haber ver Smile)
İkiside cok guzel gorunuyorlar Fatih abi. Hayirli olsun. Keyifle kullan
Hayırlı uğurlu olsun, keyifli tıraşların olsun Smile
PSX-20190920-110737.jpg

Sentetik amacıyla yola çıkıp yaqi Moka aldık bakalım. Razorus'a da teşekkür ederim.
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
@erfa , @onur7 keyifli traşlar dilerim.

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(20/09/2019, Saat: 11:51)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sentetik amacıyla yola çıkıp yaqi Moka aldık bakalım. Razorus'a da teşekkür ederim.

Komşum benim de alıp almamakta kararsız kaldığım bir fırça. Daha önce porsuk fırçam olmadı. Deneyimlerini ve izlenimlerini paylaşabilirsen sevinirim. Güzel günlerde kullanman dileğiyle.
Ben birkaç Migros gezip bulamamıştım, hanım bulmuş sağ olsun.

31e14d9aa238a2012fa19e064f15b563.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Tüm komşularıma ürünleri hayırlı olsun

ede672eba02bf6b0c73e4604af8bc9f1.jpg

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlı olsun komşular yeni ürünleriniz.
Voskhod  Jilet adamdır!
(20/09/2019, Saat: 13:34)atmacao Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum benim de alıp almamakta kararsız kaldığım bir fırça. Daha önce porsuk fırçam olmadı. Deneyimlerini ve izlenimlerini paylaşabilirsen sevinirim. Güzel günlerde kullanman dileğiyle.

Komşum merhaba, bende 3 tane yaqi porsuk var, 3 fırçanın bir taneside mokadır. Fiyatının üstünde kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda ilgili bir firma. Yaqinin porsukları pişman etmez.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: