En Son Ne Aldınız ?
Yeni ürünlerin hepsi birbirinden güzel ve şık. İyi günlerde keyifle kullanın.
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
(30/08/2019, Saat: 09:17)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlarda dün elime ulaşan ancak resmini yükleyebildiğim impa alışverişi komşularım.

Stand @Ratiere komşumun önerisi gerçekten çok şık ve tok duruyor. Ben hem elde hissetmesini hemde duruşunu çok beğendim tekrardan teşekkür ederim komşum.

Cella after shave losyon ise hem @dikdik_s (Usta jileti deneme tavsiyeniz üzerine aldım) hemde @Gentleman komşularımın tavsiyeleri üzerine denemek istediğim hafif alkollü yakmayan, güzelce nemlendiren, pamuk gibi bir cilt sağlayan yapışkan olmayan bir losyon.

Son olarak kendim severek kullandığım Rapira Swedish Supersteel jiletlerSmile

20190830-075625.jpg

İyi günlerde kullanın komşum, hepsi birbirinden güzel duruyor. Tahrişsiz ve keyifli tıraşlarınız olsun
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
(29/08/2019, Saat: 20:17)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vayG6z.jpg
Ürünleriniz hayırlı olsun komsum.Yaqi domuz fırçayı cok dusundum almak icin porsuk ve sentetik fırça alinca arada kaynadı ama hala almayı dusunuyorum. Diger fırçalarınızla kıyaslar ve yorumlarsanız memnun olurum komşum

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(30/08/2019, Saat: 09:17)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlarda dün elime ulaşan ancak resmini yükleyebildiğim impa alışverişi komşularım.

Stand @Ratiere komşumun önerisi gerçekten çok şık ve tok duruyor. Ben hem elde hissetmesini hemde duruşunu çok beğendim tekrardan teşekkür ederim komşum.

Cella after shave losyon ise hem @dikdik_s (Usta jileti deneme tavsiyeniz üzerine aldım) hemde @Gentleman komşularımın tavsiyeleri üzerine denemek istediğim hafif alkollü yakmayan, güzelce nemlendiren, pamuk gibi bir cilt sağlayan yapışkan olmayan bir losyon.

Son olarak kendim severek kullandığım Rapira Swedish Supersteel jiletlerSmile

20190830-075625.jpg

Öncelikle standı beğenmenize çok sevindim komşum, keyifle kullanım.
Sabun seçiminiz de bana göre çok güzel, severek kullanıyorum ben de.
Seçtiğiniz jiletten hiç kullanmamıştım, İmpa Tic.’e yolum düştüğünde denemek için alayım.
Keyifli tıraşlarınız olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Cella losyonu begenmenize cok sevindim. Hayırlı olsun komsum, zevkli tıraslarınız olsun.
Tişikkirlir Sipirmin.
(30/08/2019, Saat: 14:03)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cella losyonu begenmenize cok sevindim. Hayırlı olsun komsum, zevkli tıraslarınız olsun.

Kutuyu görünce sabun da var zannettim ilk bakışta Smile

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim komşum. Ben özellikle başta belirteyim cildimde tahriş çizme vs yapıyor diye sentetik kullanmıyorum. Hatta bugün fırçamla ilk tıraşımı da oldum gayet başarılı bir ürün gibi geldi bana. Loft çok uzun değil ve kıllar ince olduğu için su tutuşu da hoşuma gitti. Gerçi loft uzunda olsa kusa da olsa benim için farketmiyor. Benim için tek keşke dediğim nokta handle (tutamaç) kısmı. Bencr bu kadar uzun olmasa daha iyi olabilirdi, lakin ellerim çok büyük olmadığı için biraz büyük geliyor. Toplamda 15-20 tane kıl ayıkladım özellikle bayağı şeffaf olduğundan farketebildim. Son olarak 4-5 tane kıl döktü ama daha da dökeceğini sanmam. Eğer elleriniz çok küçük değilse alıp kullanabilirsiniz razorus.com’ dan size de tavsiye edebilirim. Keyifli ve tahrişsiz tıraşlar dilerim.

(30/08/2019, Saat: 10:22)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürünleriniz hayırlı olsun komsum.Yaqi domuz fırçayı cok dusundum almak icin porsuk ve sentetik fırça alinca arada kaynadı ama hala almayı dusunuyorum. Diger fırçalarınızla kıyaslar ve yorumlarsanız memnun olurum komşum

(30/08/2019, Saat: 15:39)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim komşum. Ben özellikle başta belirteyim cildimde tahriş çizme vs yapıyor diye sentetik kullanmıyorum. Hatta bugün fırçamla ilk tıraşımı da oldum gayet başarılı bir ürün gibi geldi bana. Loft çok uzun değil ve kıllar ince olduğu için su tutuşu da hoşuma gitti. Gerçi loft uzunda olsa kusa da olsa benim için farketmiyor. Benim için tek keşke dediğim nokta handle (tutamaç) kısmı. Bencr bu kadar uzun olmasa daha iyi olabilirdi, lakin ellerim çok büyük olmadığı için biraz büyük geliyor. Toplamda 15-20 tane kıl ayıkladım özellikle bayağı şeffaf olduğundan farketebildim. Son olarak 4-5 tane kıl döktü ama daha da dökeceğini sanmam. Eğer elleriniz çok küçük değilse alıp kullanabilirsiniz razorus.com’ dan size de tavsiye edebilirim. Keyifli ve tahrişsiz tıraşlar dilerim.
Tesekkur ederim komşum. kıllar arasında siyah veya çizici uçlar var mı benim bir fırcam var ayıkla ayıkla çiziciliğinden kurtulamadım.ayrıca yüzde yayılması nasıl omurgalı mı semogue lar gibi cok mu yayılıyor?bir de kıl yogunlugu nasıl komsum?cok soru sordumSmile

Evet komşum çizicilik olacaktı şayet o 15-20 adet kılı ayıklamasam ama şu an kalmadı. 3-4 adet hariç çok fazla ters kıl götmedim de. Ayrıca omurga çok diri değil gerçi ben fırçanın yüzde yayılmasını severim. Eğer sevmiyorsanız maalesef size uygun değil diyebilirim. Kıl yoğunluğu gerçekten başarılı. Ben youtube videolarına bakmıştım, bir kaç kullanım sonrası eminim benim fırçamda videodaki gibi açılacaktır, inanıyorum. Sizde youtube üzerinde yaqi ferrari boar brush yazarak socal shave kanal ismiyle videolara bakabilirsiniz.

(30/08/2019, Saat: 16:15)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkur ederim komşum. kıllar arasında siyah veya çizici uçlar var mı benim bir fırcam var ayıkla ayıkla çiziciliğinden kurtulamadım.ayrıca yüzde yayılması nasıl omurgalı mı semogue lar gibi cok mu yayılıyor?bir de kıl yogunlugu nasıl komsum?cok soru sordumSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: