En Son Ne Aldınız ?
Komşular güzel günlerde kullanın yeni ürünlerinizi...
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
(27/08/2019, Saat: 23:08)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muehle sitesinden aldığım R41 kafa, yanında sample tıraş kremi ile birlikte bugün geldi.

81fb5053d74a3759aea947ccbb6c503b.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun yeni ekipmanlar, sıhhatler olsun şimdiden
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
vayDQD.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@ekindgn komşum, teşekkürler. Senin de yeni ürünlerin hayırlı olsun.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
vayG6z.jpg
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
@apple34 artık jiletli usturaya geçme vakti geldi diyoruz galiba komşum?

Tüm komşularımızın yeni ürünleri hayırlı olsun çok güzel gözüküyor.
(29/08/2019, Saat: 20:23)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @apple34 artık jiletli usturaya geçme vakti geldi diyoruz galiba komşum?

Tüm komşularımızın yeni ürünleri hayırlı olsun çok güzel gözüküyor.

Teşekkürler komşum öncelikle. Ali bıyıklı ve sedef usturada başta yaptığım hatalar üzerinden çıkardığım derslerle bugün ilk tıraşımı oldum. 2 perde de yumuşacık bir surat görünce cidden tıraş daha zevkli hale geldi. Nasip kısmet merkur serisini tamamladıktan sonra çelik usturalara geçme zamanı geliyor yavaş yavaş. Daha iyileri sizin olsun inşallah. Keyifli ve tahrişsiz tıraşlar..
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Naniwa yı düzeltmek şart olmuştu. Smile32590379079009461dacae84deb64286.jpg

Rise up lights
Bunlarda dün elime ulaşan ancak resmini yükleyebildiğim impa alışverişi komşularım.

Stand @Ratiere komşumun önerisi gerçekten çok şık ve tok duruyor. Ben hem elde hissetmesini hemde duruşunu çok beğendim tekrardan teşekkür ederim komşum.

Cella after shave losyon ise hem @dikdik_s (Usta jileti deneme tavsiyeniz üzerine aldım) hemde @Gentleman komşularımın tavsiyeleri üzerine denemek istediğim hafif alkollü yakmayan, güzelce nemlendiren, pamuk gibi bir cilt sağlayan yapışkan olmayan bir losyon.

Son olarak kendim severek kullandığım Rapira Swedish Supersteel jiletlerSmile

20190830-075625.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: