En Son Ne Aldınız ?
(20/08/2019, Saat: 08:49)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çelik usturaya geçme eğilimim olmasa da jiletli ustura ile tıraş olmak çok keyifli

Şurada dursun ilerde hatırlatırız  Big Grin
(20/08/2019, Saat: 09:03)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şurada dursun ilerde hatırlatırız  Big Grin

Vayy sözlerim cımbızlanıyor demek Big Grin Ben çelik ustura kullanmam demedim geçmem dedim çünkü elini verince ne var ne yok kaptırıyorsun Big Grin  Big Grin  Big Grin
(19/08/2019, Saat: 16:48)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar da benim son aldıklarım. Geleneksel tıraşa Arko ile başlayıp geldiğim noktaya ben bile şaşıyorum Big Grin

2019 tam bilet ikramiyesi hala sahibini bulmamışken? Big Grin
Hayırlı olsun Ziya abi, güzel günlerde kullan..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(20/08/2019, Saat: 09:49)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2019 tam bilet ikramiyesi hala sahibini bulmamışken? Big Grin
Hayırlı olsun Ziya abi, güzel günlerde kullan..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...

Burada Paradigm'ler, Raw Shaving'ler, Timeless'lar boy gösterirken teessüf ederim Caner Big Grin
Teşekkür ederim kardeş, daha güzelleri senin olsun inşallah...
4pjpvY.jpg
Çok güzel ürünler gelmiş. Hepsi de iyi zamanlarda güle güle kullanılsınlar.
"A Samurai always wears two swords."
İyi günlerde kullanın yeni ürünlerinizi komşum.
Teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
va6Br6.jpg

Ucuz etin yahnisi olmaz derler , boya kabı köpürtmeye uygun gözüktü , balsamda fiyatı sebebiyle yine dayanamadım aldım Cool Cool
(21/08/2019, Saat: 16:48)Telecaster52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: va6Br6.jpg

Ucuz etin yahnisi olmaz derler , boya kabı köpürtmeye uygun gözüktü , balsamda fiyatı sebebiyle yine dayanamadım aldım Cool Cool

Balsamın marine olanı daha güzel kokuyor ama kalıcı degil. Memnun kaldınız mı nemlendiricilik ve yatıştırıcılık olarak? Yaglı bir cildim oldugundan almadım kolonya daha hoşuma gidiyor ama balsam gibi ürünler daha yatıştırıcı.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: