En Son Ne Aldınız ?
(18/08/2019, Saat: 18:34)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.

[

En çok sana hayırlı olsun Fatih abi Smile
Yeni ürünlerinizi iyi günlerde kullanın komşum.
(18/08/2019, Saat: 19:15)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En çok sana hayırlı olsun Fatih abi Smile

Aklıma tekrar getirdiğin için teşekkür ederim İbrahim abi Smile
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun Fatih bey. Koleksiyonda kaç alet oldu?
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Teşekkür ederim. Daha buradaki üstadlar ın yanında yok denecek kadar azdır Soner bey. Zaten o amaçla değilde tıraş makinelerinin tıraş hissiyatlarını birebir denemek görmek için ufak çapta elimizden geldiğince edinmeye çalışıyoruz diyelim buna.
Tüm komşularımın yeni ürünleri hayırlı olsun. Yakında benim de sipariş gelecek. Paylaşırım burdan

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(18/08/2019, Saat: 18:56)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @batmanforever  Volkan abi.

Aynı zamanda Ankara kaçamak tayfasından  @SKYBRAVE Ziya bey ve @manuple İbrahim beye bugünkü hoş sohbetlerinden ve cana yakınlıklarından dolayı çok  teşekkürler. Sizleri yakından tanımak beni çok mutlu etti.

Teşekkür ederim, tekrarı olması dileğiyle.

E n v i r o n m e n t a l i s t

(18/08/2019, Saat: 19:00)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @erfa hayirli olsun abi yeni urunlerin. Demekki gizli sakli toplantilar yapilmis. Allah muhabbetinizi artirsin abi.

Toplanıp antika pazarına gittik. Sonrasında da oturduk çayımızı içip sohbet ettik. Gizlimiz saklımız yok sadece afişe etmedik Big Grin Hoş sohbetlerinden ötürü sevgili @manuple İbrahim Abiye ve @erfa Fatih'e teşekkür ederim. Bu arada kulaklarını çok çınlattık ama hep iyi andık seni Smile
Bunlar da benim son aldıklarım. Geleneksel tıraşa Arko ile başlayıp geldiğim noktaya ben bile şaşıyorum Big Grin Umarım MdC bağımlılık yapmaz Smile

2O6ZvN.jpg
(19/08/2019, Saat: 16:48)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlar da benim son aldıklarım. Geleneksel tıraşa Arko ile başlayıp geldiğim noktaya ben bile şaşıyorum Big Grin Umarım MdC bağımlılık yapmaz Smile

Hayirli olsun...
Sizin hizliresimler beni proxy kullanicisi yapti Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: