En Son Ne Aldınız ?
(28/07/2019, Saat: 07:00)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Londra'dan gelen son ürünler. Clubman Whiskey Woods Losyon, Floid Black Losyon ve daha önce de kullandığım Woodspice Losyon...

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni ürünler hayırlı olsun @ekilic2 Erhan hocam. İyi günlerde keyifle kullanın.

Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun.
(28/07/2019, Saat: 10:41)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni ürünler hayırlı olsun @ekilic2 Erhan hocam. İyi günlerde keyifle kullanın.

Tüm komşuların yeni ürünleri hayırlı olsun.
Teşekkür ederim @batmanforever komşum. Islerimin yoğunluğu nedeniyle foruma uzun süre ara verdim. Ama geleneksel tıraş sevdamda eksilme yok.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
(28/07/2019, Saat: 00:47)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Efrasyab Kemal hocamın sayesinde tanıdığım focus slim al ve yanında esantiyon Astra jilet Razorustan Noyan beyden alındı.
28c3u34.jpg

@Ayhandulgar komşum, süper bir ustura, Agresif Kral diyorum ben buna çünkü siz de farketmişsinizdir  jiletsiz hali bile neredeyse keskin. Hafif olması , uzun ve kolay jilet yuklemesi de cabası. Keyifli tıraşlarınız olsun.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
(28/07/2019, Saat: 14:30)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ayhandulgar komşum, süper bir ustura, Agresif Kral diyorum ben buna çünkü siz de farketmişsinizdir  jiletsiz hali bile neredeyse keskin. Hafif olması , uzun ve kolay jilet yuklemesi de cabası. Keyifli tıraşlarınız olsun.

Teşekkürler Kemal hocam kesinlikle dediğiniz gibi Noyan bey de çok güzel alet ama Türk tıraş severler tarafından gereken değeri görmediğinden bahsetti.
Bu arada ustura tıraş videolarınızı zevkle izliyorum. Kesinlikle çok profesyonel ustura kullanıyorsunuz. Teşekkürler. @Esrasyab
Voskhod  Jilet adamdır!
(28/07/2019, Saat: 15:24)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler Kemal hocam kesinlikle dediğiniz gibi Noyan bey de çok güzel alet ama Türk tıraş severler tarafından gereken değeri görmediğinden bahsetti.
Bu arada ustura tıraş videolarınızı zevkle izliyorum. Kesinlikle çok profesyonel ustura kullanıyorsunuz. Teşekkürler. @Esrasyab

@Ayhandulgar Noyan bey çok haklı zira ben de ilk gördüğümde beğenmemiştim, @aersin Alper kardeşim ısrarla sundu bana iyi ki de sunmuş kabul ettim usturada kutsal kasemi buldum sayesinde.
Vallahi komsum videoları çekerken telefonun ön kamerasi ile elimden geldiğince çekiyorum, benim geleneksel tıraş alemine girişim direkt Sedef ustura ile oldu çok zaman sonra DE alet ile tanıştım sanırım bu yuzden ustura tıraşında elim iyi.
Kuvvetle muhtemel Türkiye'deki son eski mavi Astra jiletler bunlar.

9030fd42c30277538d9494cb29b019fe.jpg
Tüm komşularımızın yeni ürünleri hayırlı olsun.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
Almanya siparişlerim gelmiştir.64e0f178221a49ef70cc5cfdc774d8bf.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(28/07/2019, Saat: 16:04)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kuvvetle muhtemel Türkiye'deki son eski mavi Astra jiletler bunlar.

[

(29/07/2019, Saat: 00:37)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almanya siparişlerim gelmiştir.[img]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şahane ürünler güle güle kullanın komşular
Kemal hocam hayırlı olsun ürünleriniz bayram öncesi bizimde akraba gelecek ben speick stick ve tabac balsam isteyecektim. Pitralon da istiyecem bu fotoğraftan sonra acaba speick sabunu yerine başka sabun tavsiye eder misiniz yoksa speick iyi midir
Voskhod  Jilet adamdır!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: