En Son Ne Aldınız ?
Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşular.
Voskhod  Jilet adamdır!
(26/07/2019, Saat: 20:33)mrcktl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Denetcii

tam bi keynes tıraşı Smile

Uzun dönemde hepimiz kesik atıcaz komşumSmile
Bırakınız kessinler, bırakınız biçsinler.
Muhle nom porsuk fırça. Pure olarak gecen orta sınıf porsuk. Piyasada baktigim en ucuz ve ön düşük seviye kıl porsuklar 250 lira iken bu fiyata bu ürün şüphe uyandırsa da muhle Türkiye den aldım. Sonuçta alman malı iyidir diye düşündüm. Fırça fena kötü kokuyor ve gercek hayvanı hissettirse de Smile temizleyince koku azaldı. Sanırım bu koku her dogal fırça da var. Yumusak bir fırça ve su , ısı tutma olayı ile kılların ucunun yaptığı masaj iyidi, keske sapı biraz daha iyi olsa idi.
9c37ca01162800196a1a362f6e178a43.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Efrasyab Kemal hocamın sayesinde tanıdığım focus slim al ve yanında esantiyon Astra jilet Razorustan Noyan beyden alındı.
28c3u34.jpg
Voskhod  Jilet adamdır!
@Silentsv @Ayhandulgar komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Aldığıniz krem tüm dunya tarafindan begenilen bir kremdir. Aslinda bebek kremidir ama tıraş sonrasi olarak da cok guzeldir
(28/07/2019, Saat: 01:47)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Silentsv @Ayhandulgar komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Aldığıniz krem tüm dunya tarafindan begenilen bir kremdir. Aslinda bebek kremidir ama tıraş sonrasi olarak da cok guzeldir

Evet komşum bende araştırınca öğrendim ünlü olduğunu hatta bebek kremi değil genel kullanım amaçlı antiseptik krem olduğunu nedense Ülkemizde bebe kremi etiketi ile satıldığı yorumları vardı açıkçası öncelikli çocuk için aldım bende tıraş sonrasında deneyeceğim. Henüz kullanamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(28/07/2019, Saat: 01:47)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Silentsv @Ayhandulgar komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Aldığıniz krem tüm dunya tarafindan begenilen bir kremdir. Aslinda bebek kremidir ama tıraş sonrasi olarak da cok guzeldir
Teşekkürler komşum daha güzelleri sizin olsun inşallah.
Voskhod  Jilet adamdır!
Londra'dan gelen son ürünler. Clubman Whiskey Woods Losyon, Floid Black Losyon ve daha önce de kullandığım Woodspice Losyon...1ebe20c83c4c46e869d84d8b617a6f48.jpgd4ddfe945319960c1df1f3721533a958.jpgd3df158c989b2f1dd5b144727e836a7c.jpg

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Smile a little be
Tüm komşularım yeni ürünleriniz hayırlı olsun keyifle kullanın...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: